Mersa Matruh - Mersa Matruh Bus Station.

Prodloužený víkend Mersa Matruh

Plánujete prodloužený víkend do destinace Mersa Matruh? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Mersa Matruh

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Mersa Matruh na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například ميدان باب البحر ،مرسى مطروح, السيرك الايطالي مطروح, حديقة الغزالة a mnoho dalších. Mersa Matruh se nachází ve Egyptu přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Mersa Matruh je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
EgyptEgypt

Rychlý přehled

Stát

Egypt

Letiště

1 letiště (MUH)

Časový posun

+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Mersa Matruh - 9 míst co vidět .

 • ميدان باب البحر ،مرسى مطروح
   

  ميدان باب البحر ،مرسى مطروح

  Náměstí Bab El Bahr v Mersa Matruh je místem plným historie a kultury. Toto náměstí je jedním z nejvýznamnějších v této oblasti a nabízí nádherné výhledy na město. Zdejší architektura a koloritní průčelí domů vás určitě okouzlí. Navštivte toto místo a prožijte nezapomenutelný zážitek plný krásy a historie.

 • السيرك الايطالي مطروح
   

  السيرك الايطالي مطروح

  Navštivte Italský cirkus v Mersa Matruh a užijte si jedinečnou show plnou akrobacie, klaunů a zvířat. Cirkusové představení je vhodné pro celou rodinu a nabízí nezapomenutelný zážitek. Užijte si nezapomenutelný večer plný zábavy a smíchu v Italském cirkusu v Mersa Matruh.

 • Placeholder image.
   

  حديقة الغزالة

  Hledáte klidné místo k odpočinku v Mersa Matruh? Navštivte krásnou حديقة الغزالة, kde se můžete projít mezi zelenými stromy a obdivovat pohled na moře. Tato přírodní oáza nabízí ideální prostředí pro piknik s rodinou nebo romantickou procházku s partnerem. Užijte si výjimečný zážitek v přírodě, který nezapomenete.

 • ميدان السني
   

  ميدان السني

  Maidan El-Senni je centrem města Mersa Matruh, které se nachází na pobřeží Středozemního moře. Tento nádherný náměstí je obklopeno historickými budovami a je ideálním místem pro procházky a odpočinek. V noci se náměstí rozsvítí a nabízí nezapomenutelnou atmosféru. Užijte si pohled na místní život a ochutnejte místní speciality v jedné z mnoha restaurací v okolí.

 • كهف الملح
   

  كهف الملح

  Navštivte Krasovou jeskyni v Mersa Matruh a objevte fascinující podzemní svět. Jeskyně je tvořena krásnými krasovými útvary, které vznikly působením vody a soli. Prohlédněte si podzemní jezera, stalaktity a stalagmity a nechte se unést atmosférou tajemného podzemí. Krasová jeskyně je skvělým místem pro dobrodružství a objevování nových koutů krásného Egypta.

Počasí Mersa Matruh

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Mersa Matruh

K cestě do destinace Mersa Matruh lze využít 1 letiště.

Mersa Matruh - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
rim-pohled
✨ Víkendovka
🎉 1 335 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🎉 1 583 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz