Milos, Řecko

Prodloužený víkend v Milosu

Plánujete prodloužený víkend v Milosu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Milosu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Milosu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Sarakiniko Beach, Tsigrado Beach, Papafragas Caves a mnoho dalších. Milos se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Milosu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko
📜 Historie
🌲 Příroda
🏛️ Architektura
🌊 Moře

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (MLO)
Časový posun
+1h

Co vidět v Milosu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 12 míst, co vidět v Milosu .

 • yallou.com
   

  Sarakiniko Beach

  Sarakiniko Beach na ostrově Milos je jedním z nejúchvatnějších míst v Řecku. Bílý písek a křišťálově čisté modré moře vytváří dokonalou kombinaci pro plavání a potápění. Okolní útesy a jeskyně nabízejí nezapomenutelné výhledy a příležitost pro dobrodružství. Prožijte nezapomenutelný den na této krásné pláži a užijte si řeckou slunce a atmosféru.

 • Tsigrado Beach
   

  Tsigrado Beach

  Tsigrado Beach na ostrově Milos je skrytým pokladem Egejského moře. Tato malebná pláž je obklopena vysokými útesy a je k ní možné se dostat pouze po strmé cestě. Ale když se tam dostanete, budete odměněni krásnými modrými vodami a klidnou atmosférou. Tsigrado Beach je ideálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek a soukromí na své dovolené.

 • Papafragas Caves
   

  Papafragas Caves

  Papafragas jeskyně jsou jedinečnou přírodní krásou ostrova Milos. Tuto malebnou jeskyni můžete navštívit během procházky po pobřeží, kde se můžete kochat krásnými scenériemi a tajemnými jeskyněmi. Papafragas jeskyně jsou ideálním místem pro fotografování a relaxaci, ať už sami nebo s rodinou a přáteli.

 • Milos
   

  Milos

  Milos je nejjižnější ostrov Kyklad a je známý svými plážemi s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Ostrov je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a přírodní krásy. Můžete navštívit starověké římské lázně nebo se projít po kráteru sopky. Milos je také známý svými městy s bílými domy a modrými střechami, které jsou ideálním místem pro fotografování.

 • Archaeological museum of Milos
   

  Archaeological museum of Milos

  Archeologické muzeum Milos nabízí vzrušující pohled do minulosti ostrova. Expozice zahrnují artefakty z období klasické a helénistické doby. Návštěvníci mohou vidět sochy, keramiku a další předměty, které představují kulturní dědictví Milosu. Muzeum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí lépe pochopit historii ostrova a jeho vliv na řeckou civilizaci.

Počasí v Milosu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Milos

K cestě do destinace Milos lze využít 1 letiště.

Milos - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz