Prodloužený víkend Minsk

Plánujete prodloužený víkend do destinace Minsk? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Minsk

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Minsk na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Victory Park, Minsk Zoo, The Museum of Great Patriotic War a mnoho dalších. Minsk se nachází ve státě Bělorusko přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Minsk je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
BěloruskoBělorusko

Rychlý přehled

Stát

Bělorusko

Letiště

1 letiště (MSQ)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Minsk - 25 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Victory Park

  Park vítězství v Minsku je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento park nabízí návštěvníkům krásné výhledy, klidné procházky a mnoho aktivit. V parku se nachází mnoho soch a památníků, které připomínají historické události. Vstup do parku je zdarma a otevřený po celý rok. Navštivte Park vítězství a užijte si krásu přírody a historie v samém srdci Minsku.

 •  

  Minsk Zoo

  Minsk Zoo je ideálním místem pro milovníky zvířat. Nachází se v samém srdci města a nabízí širokou škálu druhů zvířat, od velkých šelem až po malé hlodavce. Zvířata jsou pečlivě péči a mají dostatek prostoru pro pohyb. Pro rodiny s dětmi je zde mnoho aktivit, včetně dětského hřiště a možnosti nakrmit některá zvířata. Navštivte Minsk Zoo a zažijte nezapomenutelný zážitek!

 •  

  The Museum of Great Patriotic War

  Muzeum Velké vlastenecké války je jednou z nejvýznamnějších památek v Minsku, která připomíná hrdinství běloruského lidu během druhé světové války. V muzeu můžete vidět mnoho exponátů, jako jsou zbraně, uniformy a fotografie. Navštivte toto muzeum a prozkoumejte historii Běloruska během války.

 •  

  National Academic Grand Opera and Ballet Theatre of the Republic of Belarus

  Národní akademické Velké divadlo opery a baletu Republiky Bělorusko je jedním z nejvýznamnějších kulturních center v Minsku. Toto impozantní divadlo bylo postaveno v roce 1933 a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky z operních představení a baletních představení. Navštivte toto nádherné divadlo a užijte si uměleckou atmosféru, která zde vládne již více než 85 let!

 •  

  Church of Holy Trinity (Church of St. Roch)

  Kostel Svaté Trojice (Kostel sv. Rocha) v Minsku je krásným příkladem barokní architektury. Postavený v 17. století, kostel byl rekonstruován v 18. století a znovu v roce 2009. Uvnitř najdete nádherné fresky a sochy. Kostel je otevřen pro veřejnost a nabízí návštěvníkům klidné místo k meditaci a modlitbě.

Počasí Minsk

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Minsk

K cestě do destinace Minsk lze využít 1 letiště.

Minsk - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 12 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz