montpellier

Prodloužený víkend Montpellier

Plánujete prodloužený víkend do destinace Montpellier? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Montpellier

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Montpellier na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Montpellier Cathedral, Promenade du Peyrou, Jardin des plantes de Montpellier a mnoho dalších. Montpellier se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Montpellier je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
🏺 Museum

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (MPL)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Montpellier - 17 míst co vidět .

 • Montpellier Cathedral
   

  Montpellier Cathedral

  Katedrála svatého Petra v Montpellieru je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento impozantní gotický chrám s vysokými věžemi a vitrážovými okny je nejen místo modlitby, ale také uměleckého díla. Navštivte katedrálu a obdivujte její architekturu, sochy a nádherné fresky. Vstup je zdarma, ale je třeba respektovat náboženské obřady a dodržovat klid a ticho.

 • Promenade du Peyrou
   

  Promenade du Peyrou

  Promenáda du Peyrou je krásný park v centru Montpellieru, který nabízí nádherné výhledy na město a okolní krajinu. Park je plný zeleně, soch a fontán, které tvoří romantickou atmosféru pro procházky. Navštivte také nejstarší akvadukt v Montpellieru, který se nachází v parku. Promenáda du Peyrou je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek po náročném dni v Montpellieru.

 • Jardin des plantes de Montpellier
   

  Jardin des plantes de Montpellier

  Jardin des plantes de Montpellier je krásná botanická zahrada, která se nachází v centru města Montpellier. Tento zelený klenot nabízí návštěvníkům možnost relaxace a procházek mezi mnoha druhy rostlin. Zahrada je ideálním místem pro pikniky a procházky s rodinou a přáteli. Vstup do zahrady je zdarma a je otevřena po celý rok.

 • Alstom Citadis 402 n°2096 sur la ligne T2 du réseau TAM de Montpellier, près de la station Gare Saint-Roch.
   

  Montpellier-Saint-Roch station

  Nádraží Montpellier-Saint-Roch je významným dopravním uzlem v jižní Francii. Moderní a elegantní budova nabízí spojení do celého regionu Languedoc-Roussillon. Nádraží se nachází v srdci města, poblíž dalších památek.

 • Place de la Comédie
   

  Place de la Comédie

  Place de la Comédie je největším náměstím v Montpellieru a je plné života. Obklopeno historickými budovami, kavárnami a obchody, nabízí toto náměstí ideální místo pro odpočinek a sledování místního života. V létě se zde konají různé kulturní akce a koncerty pod širým nebem. Navštivte toto náměstí a užijte si atmosféru jižní Francie.

Počasí Montpellier

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Montpellier

K cestě do destinace Montpellier lze využít 1 letiště.

Montpellier - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz