Murcia, Španělsko

Prodloužený víkend v Murcii

Plánujete prodloužený víkend v Murcii? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Murcii

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Murcii na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Catedral de Murcia, Plaza Cardenal Belluga, Puente de los Peligros a mnoho dalších. Murcia se nachází ve Španělsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Murcii je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko
👀 Památky
🏛️ Architektura
🌲 Příroda
🌊 Moře

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (RMU)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Murcii

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 17 míst, co vidět v Murcii .

 • Catedral de Murcia
   

  Catedral de Murcia

  Katedrála v Murcii je jednou z nejvýznamnějších památek tohoto španělského města. Její gotická architektura a detailní výzdoba uchvátí každého návštěvníka. Z věže katedrály se nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Navštivte tento historický kostel a objevte jeho neuvěřitelnou krásu a bohatou historii.

 • Plaza Cardenal Belluga
   

  Plaza Cardenal Belluga

  Plaza Cardenal Belluga je nádherné náměstí v srdci města Murcia. Toto malebné místo je obklopeno historickými budovami a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na katedrálu a palác biskupa. Obdivujte architekturu a užijte si atmosféru tohoto krásného místa. Navštivte Plaza Cardenal Belluga a ochutnejte skvělou kávu v jedné z místních kaváren.

 • Puente de los Peligros
   

  Puente de los Peligros

  Puente de los Peligros je historický most v Murcii, který stojí přes řeku Segura. Jde o významnou památku města, která nabízí úchvatné výhledy na okolí. Most byl postaven v 18. století a je jedním z nejstarších mostů v Murcii.

 • Plaza de Las Flores
   

  Plaza de Las Flores

  Plaza de Las Flores je krásné náměstí v centru města Murcia. Obklopené květinami a kavárnami, nabízí skvělé místo pro odpočinek a relaxaci. Vyzkoušejte místní speciality v jedné z restaurací a ochutnejte víno z okolních vinic. Navštivte trh na náměstí a nakupte si čerstvé ovoce a zeleninu. Plaza de Las Flores je skvělým místem pro procházku a poznávání místní kultury a atmosféry.

 • Acuario de la Universidad de Murcia
   

  Acuario de la Universidad de Murcia

  Navštivte akvárium v Murcii a objevte fascinující podmořský svět. Akvárium nabízí mnoho druhů ryb a dalších mořských tvorů, jako jsou žraloci a rejnoci. Přijďte se podívat na krásu podmořského světa a objevte, jaké tajemství skrývá Murcia pod hladinou moře.

Počasí v Murcii

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Murcia

K cestě do destinace Murcia lze využít 1 letiště.

Murcia - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz