Mykonos

Prodloužený víkend Mykonos

Plánujete prodloužený víkend do destinace Mykonos? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Mykonos

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Mykonos na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Aegean Maritime Museum, Mykonos, Megali Ammos a mnoho dalších. Mykonos se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Mykonos je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko
🌲 Příroda
☕ Kavárny
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🏞️ Národní parky

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (JMK)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Mykonos - 16 míst co vidět .

 •  

  Aegean Maritime Museum

  Egejské námořní muzeum na Mykonu vám nabídne fascinující pohled do historie námořní plavby v Egejském moři. Sbírka zahrnuje námořní artefakty, modely lodí a historické dokumenty. Muzeum se nachází v bývalé kapli sv. Pavla a nabízí nádherný výhled na město a moře. Vstupné je přijatelné a vaše návštěva pomůže udržovat muzeum v provozu.

 •  

  Mykonos

  Mykonos je krásný ostrov v Egejském moři, který nabízí nádherné pláže, úchvatné výhledy a bohatou historii. Navštivte Folklore Museum a objevte tradice a kulturu Mykonosu. Prozkoumejte město a ochutnejte místní speciality v útulných tavernách. Užijte si slunce a moře na pláži a nechte se unášet atmosférou tohoto kouzelného místa.

 •  

  Megali Ammos

  Megali Ammos je nádherná pláž na ostrově Mykonos. S jemným pískem a tyrkysovými vodami je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Pláž je vzdálena pouze kousek od hlavního města a nabízí krásné výhledy na Egejské moře. Pokud hledáte klidnou pláž, kde si můžete užít slunce a moře, Megali Ammos je tou správnou volbou pro vás.

 •  

  Paradise Beach

  Paradise Beach na řeckém ostrově Mykonos je ideálním místem pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci pláže, slunce a zábavy. Bílý písek, tyrkysová voda a živá hudba vytvářejí atmosféru, kterou si zamilujete. K dispozici jsou také různé vodní sporty, bary a restaurace. Paradise Beach je jedním z nejživějších míst na Mykonu a určitě stojí za návštěvu.

 •  

  Queen of Mykonos

  Mykonos je královnou řeckých ostrovů a Queen of Mykonos je nejkrásnější loď, která vás zavede do srdce Egejského moře. Užijte si slunce a krásné pláže, nechte se unášet vlnami a ochutnejte místní speciality. Queen of Mykonos vám nabídne nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat po celý život.

Počasí Mykonos

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Mykonos

K cestě do destinace Mykonos lze využít 1 letiště.

Mykonos - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 7 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz