Nador - Plaza en el centro de Nador

Prodloužený víkend Nador

Plánujete prodloužený víkend do destinace Nador? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Nador

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Nador na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Mar Chica, Souk Oulad Mimoun, I LOVE NADOR a mnoho dalších. Nador se nachází ve státě Maroko přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Nador je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
MarokoMaroko

Rychlý přehled

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (NDR)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Nador - 9 míst co vidět .

 • Mar Chica
   

  Mar Chica

  Mar Chica je malebné slané jezero poblíž Nadoru, které je oblíbené mezi místními rybáři a turisty. Toto tiché místo nabízí úžasné výhledy na okolní hory a je ideální pro odpočinek a relaxaci. Můžete si zde pronajmout kajak nebo se vydat na procházku po pobřeží a objevovat zdejší přírodu. Mar Chica je skvělým místem pro ty, kteří hledají klid a krásu přírody.

 • Souk Oulad Mimoun
   

  Souk Oulad Mimoun

  Navštivte trh Souk Oulad Mimoun v městě Nador a ochutnejte místní speciality. Tento trh nabízí širokou škálu zboží, od potravin až po ručně vyrobené suvenýry. Prozkoumejte úzké uličky a užijte si autentickou atmosféru marockého trhu. Souk Oulad Mimoun je ideálním místem pro nákupy a poznávání místní kultury.

 • I LOVE NADOR
   

  I LOVE NADOR

  Nador je krásné město, které stojí za návštěvu. S jeho historickými památkami, jako je například Katedrála Notre-Dame de l'Assomption, a moderními atrakcemi, jako je nákupní centrum Marjane, je to skvělé místo pro dovolenou. Místní kuchyně nabízí vynikající možnosti pro ochutnávání místních specialit. Navštivte Nador a zamilujte se do tohoto nádherného města!

 • The Festoon
   

  The Festoon

  The Festoon je nejnovějším přírůstkem v městě Nador. Tento moderní komplex nabízí návštěvníkům širokou škálu aktivit, včetně nákupů, jídla a zábavy. Navštivte The Festoon a užijte si výjimečný zážitek v srdci města Nador. Odpočiňte si v jednom z mnoha kaváren a restaurací, nebo si užijte nákupy v obchodech s místními i mezinárodními značkami.

 • Port De Pêche Et De Plaisance
   

  Port De Pêche Et De Plaisance

  Pokud hledáte klidné místo, kde se můžete věnovat rybaření nebo jen tak relaxovat u moře, je přístav v Nadoru tou správnou volbou. Tento kouzelný přístav nabízí nádherný výhled na moře a plachetnice. Prožijte nezapomenutelné okamžiky v tomto příjemném prostředí, kde se můžete odreagovat od každodenního shonu a užít si krásy pobřeží Maroka.

Počasí Nador

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Nador

K cestě do destinace Nador lze využít 1 letiště.

Nador - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz