promenáda v Nice

Prodloužený víkend v Nice

Plánujete prodloužený víkend v Nice? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Nice

Nemáte moc dovolené? Zaleťte si na prodloužený víkend do Nice. Zpáteční letenky na prodloužené víkendy do Nice pořídíte mimo sezónu od 980 Kč, během prázdnin pak od 2 300 Kč.
FrancieFrancie
☕ Kavárny
📜 Historie
🌊 Moře
🏛️ Architektura

Rychlý přehled

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (NCE)

Co vidět v Nice

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 6 míst, co vidět v Nice .

 • promenáda v Nice
   

  Anglická promenáda

  7 km dlouhá promenáda podél pobřeží vede od letiště v Nice až ke starému městu. Promenádu lemují luxusní hotely, restaurace a známý Palais de la Méditerranée postavený ve stylu art déco. Na přilehlé pláži se střetátají místní i turisté. Lze si zaplavat, relaxovat nebo sledovat přistávající letadla.

 •  

  Květinový trh Cours Saleya

  Místní květinový trh v centru města. Trh je tradicí od roku 1897 a stánky zde najdete každý den od 6 hodin ráno. Kromě květin zde najdete i ovoce, zeleninu a drobné jídlo.

 •  

  Colline du Château

  Colline du Château neboli Zámecký vrch leží mezi městem a přístavem. Původně zde stál středověký hrad, který byl zničen Ludvíkem XIV. Součástí je krásný park s umělým vodopádem, kde si můžete odpočinout a kochat se výhledy na město, moře a přístav.

 •  

  Le Musée Matisse

  Muzeum na počet jednoho z nejslavnějších francouzských umělců Henriho Matisse, kde najdete sbírku všech jeho děl. Matisse žil v Nice téměř 40 let. Byl pochován na hřbitově Monastère Notre Dame de Cimiez, poblíž muzea.

 •  

  Cathedrale Sainte-Reparate

  Katedrála Cathedrale Sainte-Reparate se nachází v samém srdci Vieux Nice (staré město). Katedrála byla postavena v barokním architektonickém stylu v roce 1699. Je pojmenována po patronce města Nice.

Kdy vyrazit do Nice

Kdy vyrazit do Nice? Podívejte se na přehledné počasí, úhrn srážek a sluneční svit ve vybrané destinaci. Připravte se na dovolenou v Nice, ať vás nic nepřekvapí.

Počasí v Nice

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Nice

Podívejte se jak se dostat z letiště Nice do centra města. Odlety a přílety na letiště Nice Côte d'Azur Airport naleznete na oficiálních stránkách letiště.

Doprava z/na letiště Nice NCE

 • Tramvaj (2)

  Jezdí každých 10 minut na zastávku Durandy.


  ~ 30 min
  2 €
 • Taxi

  Využijte aplikaci Uber.


  ~ 20 min
  18 €
  Rezervace online

Ubytování v Nice

Hledáte ubytování v centru Nice? Podívejte se na přehlednou mapu s 15% slevou na vybrané ubytování.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Rhodos
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Ho Či Minovo Město
✈️ Zpátečka
😍 8 490 Kč
Bordeaux
✈️ Zpátečka
😎 871 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Víkendovka
👌 818 Kč
Zakynthos
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
🔥 1 014 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz