Oradea - The Bar - Oradea, Romania

Prodloužený víkend Oradea

Plánujete prodloužený víkend do destinace Oradea? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Oradea

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Oradea na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Oradea Fortress, Oradea Zoo, Aquapark Nymphaea a mnoho dalších. Oradea se nachází ve Rumunsku přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Oradea je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
RumunskoRumunsko

Rychlý přehled

Stát

Rumunsko

Letiště

1 letiště (OMR)

Časový posun

+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Oradea - 42 míst co vidět .

 • Oradea Fortress
   

  Oradea Fortress

  Oradea Fortress je historická pevnost v rumunském městě Oradea. Založena byla v 11. století a sloužila k obraně proti tureckým nájezdům. Dnes je pevnost turistickou atrakcí a nabízí nádherný výhled na město. Prozkoumejte historické zdi a věže, které připomínají doby minulé. Navštivte Oradea Fortress a zažijte nádherné okamžiky v historickém prostředí.

 • googleusercontent.com
   

  Oradea Zoo

  Navštivte Oradea Zoo a prožijte nezapomenutelný zážitek! Tento útulný a moderní zoologický park nabízí bohatou kolekci zvířat z celého světa, včetně vzácných druhů. Kromě toho se můžete projít krásnou zahradou a užít si příjemné prostředí. Oradea Zoo je ideálním místem pro rodinný výlet a je to zároveň skvělá příležitost naučit se něco nového o zvířatech.

 • Aquapark Nymphaea
   

  Aquapark Nymphaea

  Aquapark Nymphaea v Oradei je ideálním místem pro celodenní zábavu. S více než 20 tobogány a bazény je to největší aquapark v Rumunsku. Kromě adrenalinových atrakcí nabízí i relaxační zóny s masážemi a saunami. Pro děti jsou zde speciální zóny s vodními hrami. Aquapark Nymphaea je ideální pro rodiny s dětmi i pro skupiny přátel, kteří si chtějí užít letního dne v tropickém prostředí.

 • googleusercontent.com
   

  Ion C. Bratianu Park

  Park Ion C. Bratianu je ideálním místem pro odpočinek v centru Oradey. Park je obklopen zelení a nabízí klidné prostory pro relaxaci. Procházka po parku nabízí krásné výhledy na okolí a je ideální pro piknik s rodinou nebo pro romantickou procházku s partnerem.

 • tripadvisor.com
   

  Holy Cross Monastery

  Klášter Svatého Kříže v Oradea je místo klidu a pokoje. Tento klášter je známý svou krásnou architekturou a historií, která sahá až do 18. století. Uvnitř kláštera najdete nádherné fresky a sochy. Navštivte klášter a užijte si klidné a relaxační okamžiky v jeho nádherném prostředí.

Počasí Oradea

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Oradea

K cestě do destinace Oradea lze využít 1 letiště.

Oradea - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
rim-pohled
✨ Víkendovka
🎉 1 335 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🎉 1 583 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz