Prodloužený víkend Ordu

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ordu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ordu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ordu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Pasaoglu Mansion & Ethnography Museum, Ordu Boztepe Gondola, CambasI YaylasI Kayak Merkezi a mnoho dalších. Ordu se nachází ve státě Turecko přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ordu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát

Turecko

Letiště

1 letiště (OGU)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ordu - 6 míst co vidět .

 •  

  Pasaoglu Mansion & Ethnography Museum

  Pasaoglu Mansion & Ethnography Museum v Ordu je jedinečným muzeem, které se zaměřuje na tradiční život a kulturu Ordu. Nachází se v historické budově, která byla postavena v 19. století a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat život a tradice místních lidí. Kromě toho jsou zde k vidění i různé historické předměty a artefakty. Pasaoglu Mansion & Ethnography Museum je skvělým místem pro ty, kteří chtějí lépe poznat Ordu a jeho kulturu.

 •  

  Ordu Boztepe Gondola

  Ordu Boztepe Gondola je lanovka v Ordu, která slouží k přepravě lidí na vrchol Boztepe. Vlastní a provozuje ji městská správa Ordu. Lanovka je dlouhá 2 350 metrů a byla postavena italskou společností Leitner Ropeways za 11 milionů tureckých lir. Oficiálně byla otevřena 9. června 2012. Základní stanice se nachází v centru města u pobřeží Černého moře. Na vrcholu Boztepe je horská stanice v nadmořské výšce 498 metrů. V jednom směru může lanovka přepravit 900 lidí za hodinu. Jízda trvá 6,5 minuty.

 • Placeholder image.
   

  CambasI YaylasI Kayak Merkezi

  Ordu je město v Turecku, které je známé svou krásnou přírodou. CambasI YaylasI Kayak Merkezi je zimní středisko, které se nachází v blízkosti města. Toto středisko nabízí skvělé lyžařské podmínky a je ideálním místem pro milovníky zimních sportů. S výhledem na okolní hory a krásnou přírodu je toto místo ideální pro relaxaci a odpočinek.

 • Placeholder image.
   

  Ciseli Selalesi

  Ciseli Selalesi je krásný vodopád nacházející se v tureckém Ordu. Tento přírodní skvost přiláká mnoho návštěvníků, kteří se chtějí těšit z jeho nádherného výhledu a relaxovat v jeho okolí. Vodopád je obklopen zelení a nabízí klidnou atmosféru, kterou si každý může užít. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají únik z města a chtějí se těšit z krásné přírody.

 • Placeholder image.
   

  Boztepe

  Boztepe je horský vrchol v turecké provincii Ordu, který nabízí nádherný výhled na město a Černé moře. Vrchol lze snadno dosáhnout kabinovou lanovkou, která je oblíbeným způsobem dopravy pro turisty i místní obyvatele. Na vrcholu se nachází také restaurace a kavárna, kde si můžete vychutnat tradiční tureckou kuchyni a obdivovat výhled. Boztepe je ideálním místem pro relaxaci a užívání si krásné přírody.

Počasí Ordu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ordu

K cestě do destinace Ordu lze využít 1 letiště.

Ordu - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz