Prodloužený víkend Ornskoldsvik

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ornskoldsvik? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ornskoldsvik

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ornskoldsvik na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Örnsköldsviks Museum and Concert Hall, Själevads Church, Varldsarvet Hoga Kusten a mnoho dalších. Ornskoldsvik se nachází ve státě Švédsko přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ornskoldsvik je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát

Švédsko

Letiště

1 letiště (OER)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ornskoldsvik - 7 míst co vidět .

 •  

  Örnsköldsviks Museum and Concert Hall

  Navštivte Muzeum a koncertní síň Örnsköldsvik a objevte kulturní dědictví této oblasti. Muzeum nabízí zajímavé výstavy a sbírky, zatímco koncertní síň hostí rozmanité hudební akce. Tento komplex je skvělým místem pro získání kulturního zážitku v Ornskoldsviku.

 •  

  Själevads Church

  Kostel Själevads je krásnou historickou stavbou v Ornskoldsviku. Tento kostel byl postaven v 19. století a je známý svými nádhernými vitrážemi a sochami. Interiér kostela je velmi působivý a nabízí klidné místo pro meditaci a modlitbu. Kostel Själevads je skvělým místem pro návštěvu, pokud hledáte duchovní zážitek v krásném prostředí.

 •  

  Varldsarvet Hoga Kusten

  Varldsarvet Hoga Kusten je jedním z nejkrásnějších přírodních záznamů ve Švédsku. Tento národní park nabízí úchvatné výhledy na pobřeží a moře. Prozkoumejte zdejší lesy, pláže a skalnaté útesy. Vychutnejte si klidnou atmosféru a objevte přírodní krásy tohoto místa. Navštivte Varldsarvet Hoga Kusten a zažijte nezapomenutelnou přírodní dovolenou!

 •  

  Gene Fornby

  Pokud máte rádi historii a archeologii, neváhejte navštívit Gene Fornby v Ornskoldsviku. Toto archeologické muzeum v přírodě nabízí jedinečný pohled do života a kultury našich předků. Procházejte se po starověkých domech a objevujte tajemství minulosti. Gene Fornby je skvělým místem pro vzdělání i zábavu pro celou rodinu.

 •  

  Hans Hedbergs Museum

  Muzeum Hana Hedberga je skvělým místem pro milovníky umění a řemesla. Toto malé muzeum nabízí jedinečný pohled na tvorbu švédského umělce Hana Hedberga. Vystavené exponáty zahrnují keramiku, sklo a textilie. Navštivte toto muzeum a objevte jeho fascinující sbírku uměleckých děl.

Počasí Ornskoldsvik

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ornskoldsvik

K cestě do destinace Ornskoldsvik lze využít 1 letiště.

Ornskoldsvik - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz