Palermo

Prodloužený víkend v Palermu

Plánujete prodloužený víkend v Palermu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Palermu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Palermu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Catacombe dei Cappuccini, Cattedrale di Palermo, Santa Maria dell'Ammiraglio a mnoho dalších. Palermo se nachází ve Itálii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Palermu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie
👀 Památky
📜 Historie
🌲 Příroda
🏛️ Architektura
🌊 Moře

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (PMO)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Palermu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 20 míst, co vidět v Palermu .

 • Catacombe dei Cappuccini
   

  Catacombe dei Cappuccini

  Navštivte jedinečné katakomby Capuccini v Palermu, kde jsou uloženy ostatky s více než 8000 mrtvých. Tyto katakomby jsou jedinečné svým způsobem, protože zde jsou vystaveny mumifikované těla, které jsou rozděleny podle povolání a sociálního postavení. Prozkoumejte tuto neobvyklou turistickou atrakci a poznáte tak jednu z nejpodivnějších kaplí na světě.

 • Cattedrale di Palermo
   

  Cattedrale di Palermo

  Katedrála Nanebevzetí Panny Marie v Palermu je jednou z největších katedrál v Itálii. Její stavba začala v 12. století a postupně byla rozšiřována. Katedrála je jednou z nejvýznamnějších památek Palerma a ukrývá mnoho uměleckých děl, včetně mozaiky z 12. století. Navštivte tuto nádhernou katedrálu a poznávejte historii Palerma.

 • Santa Maria dell'Ammiraglio
   

  Santa Maria dell'Ammiraglio

  Kostel Santa Maria dell’Ammiraglio, známý také jako La Martorana, je jedním z nejkrásnějších kostelů v Palermu. Jeho interiér zdobí nádherné mozaiky a fresky, které zahrnují obrazy svatých a biblické scény. Kostel byl postaven v 12. století a dodnes se zde konají bohoslužby. Navštivte tento historický kostel a ponořte se do dávné historie Palerma.

 • Palazzo dei Normanni
   

  Palazzo dei Normanni

  Palazzo dei Normanni nebo-li Královský palác v Palermu je jednou z nejvýznamnějších památek Sicílie. Palác byl postaven v 9. století a sloužil jako sídlo sicilských králů. Dnes je zde sídlo sicilského parlamentu. Interiér paláce je velmi bohatě zdoben a nabízí mnoho historických artefaktů. Navštivte tuto krásnou budovu a prohlédněte si krásu sicilské historie a kultury.

 • Palatinská kaple
   

  Palatinská kaple

  Palatinská kaple je jedním z nejvýznamnějších památek Palerma. Kaple se nachází v královském paláci a její interiér zdobí nádherné mozaiky a fresky. Kaple byla postavena v 12. století a sloužila jako soukromá kaple sicilských králů. Navštivte tuto krásnou kapli a nechte se okouzlit její nádhernou výzdobou a historickým významem.

Počasí v Palermu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Palermo

K cestě do destinace Palermo lze využít 1 letiště.

Ubytování v Palermo

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz