Pamplona

Prodloužený víkend Pamplona

Plánujete prodloužený víkend do destinace Pamplona? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Pamplona

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Pamplona na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Plaza del Castillo, Catedral de Santa María la Real de Pamplona, Ciudadela de Pamplona a mnoho dalších. Pamplona se nachází ve Španělsku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Pamplona je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (PNA)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Pamplona - 17 míst co vidět .

 • Plaza del Castillo
   

  Plaza del Castillo

  Plaza del Castillo je krásné náměstí v centru Pamplony. Toto náměstí je obklopeno historickými budovami a je oblíbeným místem pro setkání s přáteli. V létě se zde konají kulturní akce a koncerty, které přitahují mnoho návštěvníků. Na náměstí najdete mnoho kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční kuchyni Navarry a ochutnat místní vína.

 • Catedral de Santa María la Real de Pamplona
   

  Catedral de Santa María la Real de Pamplona

  Navštivte krásnou katedrálu Santa María la Real v Pamploně a zhlédněte neuvěřitelnou architekturu a umělecká díla. Tato katedrála je jednou z nejvýznamnějších památek v oblasti a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Užijte si atmosféru místa a prozkoumejte historii tohoto úchvatného kostela.

 • Ciudadela de Pamplona
   

  Ciudadela de Pamplona

  Ciudadela de Pamplona je historickou pevností, která se nachází na kopci La Taconera v Pamploně. Tato pevnost byla postavena v 16. století a sloužila jako obranný systém města. Dnes je to oblíbené místo pro procházky a pikniky s krásným výhledem na město. Pro milovníky historie je to ideální místo k návštěvě a prozkoumání.

 • Bullring of Pamplona
   

  Bullring of Pamplona

  Aréna v Pamploně je nejznámější pro své slavné běhy s býky, které se konají každoročně během festivalu San Fermin. Kromě toho můžete navštívit muzeum býčích zápasů a prohlédnout si historii této tradiční španělské činnosti. Aréna je krásně zdobená a nabízí výhled na město z jejích tribun. Pokud jste v Pamploně, návštěva arény je nezbytností.

 • Media Luna Park
   

  Media Luna Park

  Media Luna Park je ideálním místem pro rodiny s dětmi, kteří hledají zábavu v Pamploně. Park nabízí mnoho atrakcí, včetně horských dráh, kolotočů a dalších zábavných aktivit. Kromě zábavy si můžete užít i chutné občerstvení a nápoje v jedné z mnoha stánků v parku. Navštivte Media Luna Park a užijte si den plný zábavy a radosti!

Počasí Pamplona

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Pamplona

K cestě do destinace Pamplona lze využít 1 letiště.

Pamplona - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz