Ostrov Pantelleria

Prodloužený víkend Ostrov Pantelleria

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ostrov Pantelleria? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ostrov Pantelleria

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ostrov Pantelleria na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Pantelleria Island National Park, Arco dell'Elefante, Laghetto delle Ondine a mnoho dalších. Ostrov Pantelleria se nachází ve Itálii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ostrov Pantelleria je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (PNL)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ostrov Pantelleria - 10 míst co vidět .

 • Pantelleria Island National Park
   

  Pantelleria Island National Park

  Ostrov Pantelleria v Itálii skrývá krásný národní park, který stojí za návštěvu. Park nabízí nádherné výhledy na tyrkysové moře a sopečné skály. Vychutnejte si pěší túry, koupání v moři a odpočinek v přírodě. Pantelleria je také místem, kde si můžete vychutnat unikátní gastronomii a místní víno. Národní park ostrova Pantelleria je ideálním cílem pro dovolenou v přírodě.

 • Arco dell'Elefante
   

  Arco dell'Elefante

  Arco dell'Elefante je jedním z nejvýznamnějších míst na ostrově Pantelleria. Tento kamenný oblouk ve tvaru slona je nejen krásným kouskem přírody, ale také je symbolem ostrova. Můžete si zde užít krásné výhledy na okolní krajinu a relaxovat v klidném prostředí. Navštivte Arco dell'Elefante a nechte se okouzlit krásou tohoto místa!

 • Laghetto delle Ondine
   

  Laghetto delle Ondine

  Laghetto delle Ondine je nádherné jezero na ostrově Pantelleria, které láká návštěvníky svým klidem a krásou. Voda je průzračná a okolní krajina je plná zeleně a květin. Je to ideální místo pro piknik nebo odpočinek. Užijte si klidné chvíle v přírodě a pozorujte zdejší faunu a flóru. Navštivte Laghetto delle Ondine a zažijte krásy ostrova Pantelleria!

 • Balata dei Turchi
   

  Balata dei Turchi

  Balata dei Turchi je jedinečná pláž na ostrově Pantelleria. Její bílé vápencové útesy vytvářejí kontrast s tyrkysovou vodou, což dává pláži nezapomenutelný vzhled. Můžete se zde opalovat, koupat se a prozkoumat mnoho jeskyní a zátok. Pokud hledáte klid a krásnou přírodu, Balata dei Turchi je pro vás tou správnou volbou.

 • Bagno Asciutto Grotta Di Benikulá
   

  Bagno Asciutto Grotta Di Benikulá

  Vstupte do tajemné jeskyně Bagno Asciutto Grotta Di Benikulá a objevte krásy ostrova Pantelleria. Tato jeskyně je plná fascinujících kamenů a krystalů, které se odrážejí v jezírku uprostřed jeskyně. Užijte si jedinečný zážitek při procházce temnými chodbami a pozorování přírodních útvarů. Navštivte tuto skrytou perlu a odhalte krásy italského ostrova Pantelleria.

Počasí Ostrov Pantelleria

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ostrov Pantelleria

K cestě do destinace Ostrov Pantelleria lze využít 1 letiště.

Ostrov Pantelleria - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz