Parma, Itálie

Prodloužený víkend Parma

Plánujete prodloužený víkend do destinace Parma? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Parma

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Parma na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Museo Glauco Lombardi, Katedrála Nanebevzetí Panny Marie, Bodoni Museum a mnoho dalších. Parma se nachází ve Itálii přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Parma je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (PMF)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Parma - 23 míst co vidět .

 • Veduta del Palazzo Ducale e della Pilotta, painting by Giuseppe Alinovi.
   

  Museo Glauco Lombardi

  Museo Glauco Lombardi je skvělým místem pro milovníky umění a historie. Nachází se v krásném městě Parma a nabízí návštěvníkům řadu exponátů, včetně obrazů, soch a dalších uměleckých děl. Muzeum je pojmenováno po slavném italském sochaři Glauco Lombardim a jeho sbírky představují významnou část italského kulturního dědictví. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte krásu italského umění!

 • Katedrála Nanebevzetí Panny Marie
   

  Katedrála Nanebevzetí Panny Marie

  Katedrála Nanebevzetí Panny Marie je jednou z nejvýznamnějších památek města Parma. Stavba katedrály začala v 11. století a dokončena byla až v 12. století. Katedrála je známá svými freskami, sochami a vitrážemi, které jsou považovány za mistrovská díla. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prohlédněte si její nádhernou architekturu a umělecká díla.

 • Bodoni Museum
   

  Bodoni Museum

  Navštivte Muzeum Bodoniho v Parmě a objevte jedinečnou sbírku tiskovin, které vytvořil slavný typograf Giambattista Bodoni. V muzeu se dozvíte více o jeho životě a díle a podíváte se na originální tisky a knihy. Pro milovníky typografie a grafického designu je to must-see atrakce!

 • Biblioteca Palatina, Parma
   

  Biblioteca Palatina, Parma

  Biblioteca Palatina je historická knihovna v italském městě Parma. Tato krásná budova ukrývá více než 700 000 knih, rukopisů a dokumentů, včetně vzácných knih z 15. století. Navštivte tuto knihovnu a prohlédněte si rozsáhlou sbírku. Biblioteca Palatina je jedním z nejvýznamnějších kulturních památek v Parmě a určitě stojí za návštěvu!

 • Camera di San Paolo, Parma
   

  San Paolo, Parma

  San Paolo v Parmě je bývalý klášter, který se nachází v historickém centru města. Klášter byl založen v 11. století a dnes slouží jako muzeum s výstavou umění a archeologie. Uvnitř se můžete podívat na fresky a sochy, které pocházejí z různých období. Pokud máte rádi historii a umění, určitě byste si neměli nechat ujít návštěvu tohoto fascinujícího místa.

Počasí Parma

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Parma

K cestě do destinace Parma lze využít 1 letiště.

Parma - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz