Prodloužený víkend Poprad

Plánujete prodloužený víkend do destinace Poprad? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Poprad

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Poprad na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Tatra Gallery, Church of St. Egidius, AquaCity Poprad a mnoho dalších. Poprad se nachází ve státě Slovensko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Poprad je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
SlovenskoSlovensko

Rychlý přehled

Stát

Slovensko

Letiště

1 letiště (TAT)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Poprad - 6 míst co vidět .

 •  

  Tatra Gallery

  Tatra Gallery v Popradu je umělecká galerie umístěná v bývalé parní elektrárně. Průmyslová budova s cihlovou věží je zajímavá sama o sobě, ale uvnitř galerie se nacházejí prosvětlené prostory, kde je možné vidět provokativní současnou slovenskou uměleckou tvorbu, mnohdy regionálního charakteru. Tato galerie nabízí skvělou možnost pro návštěvu uměleckého díla v působivém průmyslovém prostředí.

 •  

  Church of St. Egidius

  Kostel sv. Jiljí je dominantou města Poprad a jednou z nejvýznamnějších památek v regionu. Tento gotický kostel byl postaven v 13. století a v průběhu let prošel řadou úprav. Uvnitř kostela se nachází mnoho cenných uměleckých děl, jako například oltář a nástěnné malby. Kostel sv. Jiljí je také oblíbeným místem pro konání kulturních akcí, jako jsou koncerty a výstavy. Navštivte tento historický kostel a prohlédněte si jeho nádhernou architekturu a umělecké poklady.

 •  

  AquaCity Poprad

  AquaCity Poprad je největší geotermální aquapark na Slovensku, nacházející se v Tatrách. Kromě aquaparku nabízí také pohodlné hotely, wellness a spa centrum, kryocentrum, restaurace a konferenční prostory. Mezi hotely patří Mountain View, Seasons a Riverside, zatímco v areálu najdete restaurace, bary a kavárny. Vstup do aquaparku je zdarma pro hotelové hosty. AquaCity Poprad také nabízí fitness a spinningové kurzy, centrum pro trénink fotbalu a mnoho dalšího. Více informací na aquacity.sk.

 •  

  Thermal Park Vrbov

  Thermal Park Vrbov v Popradu nabízí relaxaci těla i duše v geotermálních bazénech s minerální vodou. Celoročně jsou k dispozici 10 bazénů, včetně relaxačních a dětských bazénů. V zimní sezóně jsou otevřeny pět bazénů. Teplota vody se pohybuje od 26 °C do 38 °C. Kromě bazénů si můžete užít thajskou masáž a osvěžení z grilu s nápojem. V Thermal Parku Vrbov jsou také k dispozici nově zrekonstruované bungalovy s celodenním vstupem do bazénů. Senioři mohou využít speciální ceny. Pobyt na 4 a více nocí zahrnuje speciální cenu s celodenním vstupem do Thermal Parku Vrbov.

 • bstatic.com
   

  Velická izba

  Velická izba je krásné ubytování v Popradu, které nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení a společnou kuchyň a obývací pokoj. Nachází se v blízkosti náměstí St. Egidius a nabízí parkování zdarma. Apartmán má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV a koupelnu. Hosté si mohou užít kontinentální snídani a využít terasu nebo zahrádku. Velická izba je skvělým výchozím bodem pro turistické výlety do okolí. Letiště Poprad-Tatry je vzdálené pouhých 5 km.

Počasí Poprad

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Poprad

K cestě do destinace Poprad lze využít 1 letiště.

Poprad - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz