Prodloužený víkend Portoroz

Plánujete prodloužený víkend do destinace Portoroz? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Portoroz

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Portoroz na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Tartini Central Square Piran, Walls of Piran, Fonda Fish Farm a mnoho dalších. Portoroz se nachází ve Slovinsku přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Portoroz je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
SlovinskoSlovinsko

Rychlý přehled

Stát

Slovinsko

Letiště

1 letiště (POW)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Portoroz - 8 míst co vidět .

 •  

  Tartini Central Square Piran

  Tartiniho náměstí je nejvýznamnějším místem Piranu. Náměstí je pojmenováno po slavném skladateli Giuseppe Tartini, který se narodil v Piranu. Náměstí je obklopeno historickými budovami a kostelem sv. Jiří. V létě jsou zde pořádány různé kulturní akce a trhy. Užijte si atmosféru tohoto malebného náměstí a ochutnejte místní speciality v jedné z mnoha restaurací v okolí.

 •  

  Walls of Piran

  Hradby Piranu jsou jedním z nejvýznamnějších historických památek v Portoroži. Tyto hradby byly postaveny v 7. století a dodnes se zachovaly v perfektním stavu. Procházejte se po cestě, která vás zavede kolem hradby a užijte si úžasný výhled na město a moře. Hradby Piranu jsou zapsány na seznamu UNESCO a jsou jedním z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Portoroži.

 •  

  Fonda Fish Farm

  Fonda Fish Farm je ideálním místem pro milovníky rybího masa. Tento rybí statek se nachází v blízkosti Portorože a nabízí návštěvníkům možnost ochutnat čerstvé ryby, které jsou chovány v místních rybnících. Zajímavou atrakcí je prohlídka rybích farem, kde se dozvíte více o chovu ryb a můžete si zakoupit čerstvé ryby přímo od farmářů.

 •  

  Muzej podvodnih dejavnosti Piran

  Muzeum Podvodních Aktivit v Piranu nabízí fascinující pohled na podmořský svět. Prozkoumejte neuvěřitelné artefakty a dozvězte se více o historii potápění. Muzeum je ideální pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o podmořském světě a jeho tajemstvích. Navštivte toto jedinečné muzeum a nechte se unést podmořskou atmosférou!

 • Placeholder image.
   

  Moon Bay

  Pokud hledáte klidné místo k relaxaci na pláži, pak je Moon Bay tou správnou volbou. Tato malá zátoka s křišťálově čistou vodou a písečnou pláží je ideálním místem pro odpočinek. Můžete si zde užít slunce, koupání a krásné výhledy na okolní krajinu. Zároveň si můžete vychutnat místní speciality v nedalekých restauracích a kavárnách. Určitě stojí za návštěvu!

Počasí Portoroz

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Portoroz

K cestě do destinace Portoroz lze využít 1 letiště.

Portoroz - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Amsterdam
✈️ Zpátečka
🚀 2 393 Kč
Las Palmas de Gran Canaria
Barcelona
🤘 Multi-city
🔥 2 889 Kč
Zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Chania
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz