quimper

Prodloužený víkend Quimper

Plánujete prodloužený víkend do destinace Quimper? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Quimper

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Quimper na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Musée des Beaux-Arts de Quimper, Saint Corentin Cathedral, Bellangenet Beach a mnoho dalších. Quimper se nachází ve Francii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Quimper je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (UIP)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Quimper - 11 míst co vidět .

 • wikimedia.org
   

  Musée des Beaux-Arts de Quimper

  Musée des Beaux-Arts de Quimper je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v historickém centru Quimperu a nabízí rozmanitou sbírku uměleckých děl od středověku až po současnost. Vstupné je přijatelné a umožňuje návštěvníkům prohlédnout si nejen tradiční bretonské umění, ale také díla zahraničních umělců. Určitě nevynechejte tento skvost při návštěvě Quimperu.

 • Saint Corentin Cathedral
   

  Saint Corentin Cathedral

  Katedrála Saint Corentin v Quimperu je jednou z největších katedrál v Bretani. Její gotická architektura a nádherné vitráže jsou velkou turistickou atrakcí. Katedrála byla postavena v 13. století a pojmenována po svatém Corentinovi, bretaňském biskupovi. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prozkoumejte její historii a architekturu.

 • Bellangenet Beach
   

  Bellangenet Beach

  Pláž Bellangenet je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci. Tato krásná pláž s jemným pískem a tyrkysovou vodou je ideální pro koupání a slunění. Nachází se v blízkosti města Quimper, kde si můžete užít mnoho kulturních akcí a památek. Nezapomeňte si vzít plážový ručník a sluneční brýle a užijte si den na této malebné pláži.

 • Jardin de la Retraite
   

  Jardin de la Retraite

  Jardin de la Retraite je oáza klidu a krásy v srdci Quimperu. Tento krásný zahradní park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je ideálním místem k relaxaci. Procházejte se mezi květinovými záhony a vychutnávejte si klidnou atmosféru, kterou nabízí tento úchvatný park. Jardin de la Retraite je skvělým místem pro odpočinek a obdivování krásy přírody v Bretani.

 • Museum of Quimper Pottery
   

  Museum of Quimper Pottery

  Muzeum keramiky v Quimperu je skvělým místem pro milovníky umění a keramiky. Nachází se v historické čtvrti města a nabízí rozsáhlou sbírku keramických výrobků z oblasti Bretaně. V muzeu můžete vidět krásné kousky ručně malované keramiky, které jsou charakteristické pro tuto oblast. Navštivte toto muzeum a objevte jedinečnou keramiku z Quimperu!

Počasí Quimper

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Quimper

K cestě do destinace Quimper lze využít 1 letiště.

Quimper - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marsa Alam
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Neapol
milan
🤘 Multi-city
🎉 2 542 Kč
Nice
✨ Víkendovka
😎 966 Kč

Na víkend do Nice

Francie
Před 25 hodinami
Nosy Be
🌴 Dovolená
💣 17 990 Kč
londyn
✨ Víkendovka
🤩 1 231 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz