Ranón, Asturie, Španělsko

Prodloužený víkend Ranón

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ranón? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ranón

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ranón na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Iglesia de Santa María del Naranco, Museum of Fine Arts of Asturias, Iglesia de San Julián de los Prados - Santullano a mnoho dalších. Ranón se nachází ve Španělsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ranón je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát

Španělsko

Letiště

1 letiště (OVD)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ranón - 11 míst co vidět .

 •  

  Iglesia de Santa María del Naranco

  Iglesia de Santa María del Naranco je unikátní architektonickou památkou v Asturii. Tato pre-románská stavba z 9. století se nachází na kopci s krásným výhledem na okolní krajinu. Interiér kostela zdobí barevné fresky a klenby. Pro milovníky historie a architektury je toto místo nevynechatelnou zastávkou při návštěvě Asturie.

 •  

  Museum of Fine Arts of Asturias

  Muzeum výtvarných umění Asturie je jedním z nejvýznamnějších muzeí v této oblasti. Nachází se v krásné historické budově a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek z uměleckých děl od středověku až po současnost. Vstupné je přijatelné a s každou návštěvou se získává hlubší pohled do uměleckého světa Asturie. Navštivte toto muzeum a nechte se unést krásou umění Asturie.

 •  

  Iglesia de San Julián de los Prados - Santullano

  Návštěva Iglesie de San Julián de los Prados - Santullano je jako cesta časem do středověkého Španělska. Tato románská stavba z 9. století je jednou z nejvýznamnějších historických památek v Asturii. Uvnitř najdete nádherné fresky a klenby, které vás okouzlí svou krásou. Pokud hledáte klidné místo k zamyšlení, Iglesia de San Julián de los Prados - Santullano je tím pravým místem pro vás.

 • Placeholder image.
   

  El Fontán Square

  Náměstí El Fontán je nejvýznamnější náměstí v Ranónu. Toto historické místo se pyšní krásnými budovami a tradičními trhy. Na náměstí se konají různé kulturní akce a festivaly, které přitahují návštěvníky z celého světa. Užijte si atmosféru místního života a ochutnejte tradiční pokrmy v jedné z mnoha restaurací v okolí náměstí El Fontán.

 • Placeholder image.
   

  BIOPARC Acuario de Gijón

  BIOPARC Acuario de Gijón je dokonalým místem pro milovníky mořského života. Tento moderní akvárium se nachází v krásném přírodním prostředí a nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost vidět různé druhy ryb, korálů a dalších mořských tvorů. Prozkoumejte fascinující podmořský svět a užijte si nezapomenutelný zážitek s celou rodinou.

Počasí Ranón

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ranón

K cestě do destinace Ranón lze využít 1 letiště.

Ranón - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 24 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz