Reggio di Calabria

Prodloužený víkend Reggio di Calabria

Plánujete prodloužený víkend do destinace Reggio di Calabria? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Reggio di Calabria

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Reggio di Calabria na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Castello Aragonese, Basilica Cattedrale di Maria Santissima Assunta in Cielo, Museo Nazionale della Magna Grecia a mnoho dalších. Reggio di Calabria se nachází ve Itálii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Reggio di Calabria je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát

Itálie

Letiště

1 letiště (REG)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Reggio di Calabria - 21 míst co vidět .

 •  

  Castello Aragonese

  Castello Aragonese je impozantní hrad na vysoké skále nad Tyrhénským mořem v Reggio di Calabria. Hrad byl postaven v roce 1458 a byl využíván jako obranná pevnost. Dnes slouží jako muzeum s bohatou historií a nádhernými výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky historie a architektury je Castello Aragonese nezapomenutelným zážitkem.

 •  

  Basilica Cattedrale di Maria Santissima Assunta in Cielo

  Bazilika Katedrála Panny Marie Nanebevzaté do nebe je jedním z nejvýznamnějších kostelů v Reggio di Calabria. Tato katedrála se pyšní nádhernou architekturou a je plná uměleckých děl. Navštivte tuto krásnou katedrálu a užijte si klidnou atmosféru, která vás uvnitř obklopí. Bazilika Katedrála Panny Marie Nanebevzaté do nebe je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka města Reggio di Calabria.

 •  

  Museo Nazionale della Magna Grecia

  Museo Nazionale della Magna Grecia je skvělou volbou pro milovníky historie. Nachází se v italském městě Reggio di Calabria a nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na antické řecké umění a kulturu. V muzeu můžete vidět mnoho pozoruhodných exponátů, jako jsou sochy, keramika a další artefakty. Pokud se zajímáte o historii, určitě byste neměli minout tuto památku, která vás přenese do dávných dob Řecka.

 •  

  Lungomare Falcomatà

  Lungomare Falcomatà je nádherná pobřežní promenáda v italském městě Reggio di Calabria. Tato malebná cesta se vine podél Tyrhénského moře a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Procházka po Lungomare Falcomatà je dokonalým způsobem, jak si užít slunce, moře a italskou atmosféru. Nezapomeňte si přinést fotoaparát, abyste zachytili krásu této promenády!

 •  

  Parco Ecolandia

  Parco Ecolandia je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Reggio di Calabria. Tento krásný park nabízí příležitost k procházkám, piknikům a sportovním aktivitám. Užijte si klidný den v přírodě a obdivujte krásu okolní krajiny. Parco Ecolandia je skvělou volbou pro rodiny s dětmi i pro milovníky přírody.

Počasí Reggio di Calabria

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Reggio di Calabria

K cestě do destinace Reggio di Calabria lze využít 1 letiště.

Reggio di Calabria - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 27 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz