Prodloužený víkend Rennes

Plánujete prodloužený víkend do destinace Rennes? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Rennes

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Rennes na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Les Champs Libres, Museum of Fine Arts of Rennes, Rennes Cathedral a mnoho dalších. Rennes se nachází ve Francii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Rennes je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (RNS)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Rennes - 17 míst co vidět .

 •  

  Les Champs Libres

  Les Champs Libres jsou kulturním centrem Rennes, nabízejícím nejen výstavy a knihovnu, ale také planetárium a muzeum Bretaně. Pro milovníky vědy a historie je to ideální místo k navštívení. Vstupné je zdarma, takže si můžete užít celý den prozkoumávání všech expozic. Les Champs Libres jsou skvělou volbou pro každého, kdo navštíví Rennes.

 •  

  Museum of Fine Arts of Rennes

  Muzeum výtvarných umění v Rennes je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v historické budově a nabízí rozmanitou sbírku malířství, sochařství a grafiky. Mezi nejvýznamnější umělce patří Monet, Delacroix, Courbet a mnoho dalších. Navštivte toto muzeum a objevte krásy umění v srdci Rennes.

 • Détail d’un plan officiel de Rennes de 1827-1829 montrant la Cathédrale.
   

  Rennes Cathedral

  Katedrála Saint-Pierre v Rennes je mistrovským dílem gotické architektury. Její věže se tyčí nad městem a nabízejí úchvatný výhled. Interiér katedrály je plný uměleckých děl a historických artefaktů. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prohlédněte si jedinečné detaily její architektury a historie.

 • Jardins Saint-Georges, à Rennes.
   

  Saint George Palace

  Palác svatého Jiří je historickou památkou v Rennes, která byla postavena v 15. století a sloužila jako sídlo vévodů Bretaně. Dnes je v paláci muzeum, které ukazuje návštěvníkům historii Bretaně a umění z této oblasti. Palác je obklopen krásnými zahradami a je ideálním místem pro procházky a pikniky. Navštivte tento úchvatný palác a objevte historii Bretaně!

 •  

  Hôtel de Blossac

  Hôtel de Blossac je historická budova v centru Rennes. Tento elegantní hotel nabízí pohodlné ubytování s moderním vybavením a přátelským personálem. Prozkoumejte okolí a navštivte místní atrakce, jako je katedrála Saint-Pierre a muzeum Bretaně. Po náročném dni si odpočiňte v pokojích s výhledem na město a ochutnejte místní speciality v hotelové restauraci. Užijte si luxusní pobyt v Hôtel de Blossac.

Počasí Rennes

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Rennes

K cestě do destinace Rennes lze využít 1 letiště.

Rennes - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz