Rimini

Prodloužený víkend Rimini

Plánujete prodloužený víkend do destinace Rimini? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Rimini

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Rimini na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Castel Sismondo, Arch of Augustus, Ponte di Tiberio a mnoho dalších. Rimini se nachází ve Itálii přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Rimini je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát

Itálie

Letiště

1 letiště (RMI)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Rimini - 24 míst co vidět .

 •  

  Castel Sismondo

  Hrad Sismondo, postavený v 15. století, je jedním z nejvýznamnějších historických památek Rimini. Jeho impozantní věže a hradby poskytují nádherný výhled na město. Navštivte hrad a prozkoumejte jeho historii a architekturu. Nezapomeňte si také užít krásné panoramatické výhledy z hradních věží. Určitě stojí za návštěvu!

 •  

  Arch of Augustus

  Augustův oblouk je jednou z nejvýznamnějších památek Rimini. Tento antický římský oblouk byl postaven v roce 27 př. n. l. a sloužil jako vstup do města. Oblouk je vysoký 9 metrů a zdobí ho reliéfy zobrazující vítězství římských vojsk. Navštivte Rimini a podívejte se na tento historický klenot, který vás zavede do dávných časů Římské říše.

 •  

  Ponte di Tiberio

  Ponte di Tiberio je antický most, který se nachází v italském městě Rimini. Most byl postaven v roce 14 n. l. a je jedním z nejstarších dochovaných římských mostů v Itálii. Most je pojmenován po císaři Tiberiovi, který ho nechal postavit. Most je nejen historickou památkou, ale také nabízí krásný výhled na město a okolní krajinu.

 •  

  Piazza Cavour

  Piazza Cavour je nádherné náměstí v centru Rimini, které je obklopeno historickými budovami a obchody. Na náměstí se nachází Fontana della Pigna, která je velmi populárním místem pro fotografování. Užijte si atmosféru města a ochutnejte místní speciality v jednom z okolních kaváren a restaurací. Piazza Cavour je ideálním místem pro relaxaci a pozorování místního života.

 •  

  Italia in Miniatura

  Italia in Miniatura je jedinečný park v Rimini, kde si můžete prohlédnout nejznámější italské památky v malém měřítku. Od Kolosea v Římě po kanál v Benátkách, park nabízí zábavu pro celou rodinu. Navštivte také expozici věnovanou moderní Itálii a užijte si atrakce jako horskou dráhu a vodní park. Italia in Miniatura je skvělým způsobem, jak seznámit s krásami Itálie na jednom místě.

Počasí Rimini

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Rimini

K cestě do destinace Rimini lze využít 1 letiště.

Rimini - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Iraklio
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz