Prodloužený víkend Rodez

Plánujete prodloužený víkend do destinace Rodez? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Rodez

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Rodez na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Église Saint-Amans de Rodez, Musee Denys-Puech, Musée Fenaille a mnoho dalších. Rodez se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Rodez je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (RDZ)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Rodez - 8 míst co vidět .

 •  

  Église Saint-Amans de Rodez

  Kostel Saint-Amans de Rodez je skvostem gotické architektury a jednou z nejvýznamnějších památek města Rodez. Interiér kostela zdobí mnoho uměleckých děl a soch, které jsou svědectvím místní historie. Navštivte tento krásný kostel a užijte si klidnou atmosféru tohoto místa. Kostel Saint-Amans de Rodez je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky umění a historie.

 •  

  Musee Denys-Puech

  Muzeum Denys-Puech v Rodezu je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se zde rozsáhlá sbírka soch, kreseb a obrazů od francouzských umělců. Návštěvníci se mohou těšit na krásné prostory muzea, které jsou plné historie a kultury. Muzeum je ideální pro rodiny i jednotlivce, kteří chtějí prozkoumat bohatou kulturní scénu Rodezu.

 •  

  Musée Fenaille

  Muzeum Fenaille v Rodezu je domovem prehistorických soch a archeologických nálezů z regionu Aveyron. Prozkoumejte tuto fascinující sbírku a objevte tajemství minulosti. Muzeum se nachází v historické čtvrti Rodezu a nabízí nádherný výhled na město. Navštivte Musée Fenaille a prohlédněte si neuvěřitelné artefakty, které vám pomohou pochopit historii tohoto krásného regionu.

 •  

  Musée Soulages

  Musée Soulages v Rodezu je muzeum věnované francouzskému malíři a sochaři Pierrovi Soulagesovi. Nachází se v moderní budově s velkými okny, které umožňují přirozené světlo pronikat do interiéru. V muzeu je k vidění více než 500 děl tohoto umělce, včetně jeho slavných abstraktních maleb a soch. Je to skvělé místo pro milovníky moderního umění a architektury.

 •  

  Musee Soulages Rodez

  Musee Soulages Rodez je muzeum moderního umění v centru Rodezu. Je pojmenované po francouzském malíři Pierrovi Soulagesovi, jehož díla jsou zde vystavena. Muzeum nabízí fascinující expozice, které představují nejnovější trendy v umění. Navštivte toto muzeum a objevte neuvěřitelnou krásu moderního umění v srdci Francie.

Počasí Rodez

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Rodez

K cestě do destinace Rodez lze využít 1 letiště.

Rodez - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz