Prodloužený víkend Saarbrucken

Plánujete prodloužený víkend do destinace Saarbrucken? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Saarbrucken

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Saarbrucken na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Ludwigskirche, Saarbrücken Castle, Basilica of St. John the Baptist, Saarbrücken a mnoho dalších. Saarbrucken se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Saarbrucken je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (SCN)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Saarbrucken - 16 míst co vidět .

 •  

  Ludwigskirche

  Ludwigskirche je jednou z nejvýznamnějších památek v Saarbrückenu. Tato barokní stavba byla postavena v 18. století a je pojmenována po bavorském králi Ludvíkovi II. Uvnitř kostela najdete nádherné fresky a sochy, které stojí za prohlídku. Navštivte Ludwigskirche a nechte se okouzlit její krásou a historií.

 • Schloss Saarbrücken, Stadtmodell Saarbrücken (Rathaus St. Johann)
   

  Saarbrücken Castle

  Hrad Saarbrücken se nachází v centru města a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Tento historický hrad byl postaven v 18. století a sloužil jako sídlo hrabat a knížat. Dnes je zde muzeum, kde můžete prozkoumat historii hradu a regionu. Navštivte tento impozantní hrad a prožijte nezapomenutelný zážitek z návštěvy Saarbrückenu.

 •  

  Basilica of St. John the Baptist, Saarbrücken

  Bazilika svatého Jana Křtitele v Saarbrückenu je jednou z nejvýznamnějších sakrálních památek v regionu. Tento nádherný kostel s gotickými prvky a impozantním interiérem je ideálním místem k zastavení a uctění. Navštivte toto místo a ponořte se do historie a duchovního světa Saarbrückenu.

 •  

  Saarland Museum

  Saarlandské muzeum je ideálním místem pro milovníky moderního umění. Nachází se v srdci Saarbrückenu a nabízí neuvěřitelnou sbírku uměleckých děl od 19. století až po současnost. Vstupné je přístupné a stojí za to navštívit tento skvostný muzeum a prozkoumat jeho nejvýznamnější exponáty.

 •  

  Saarbrücken Zoo

  Saarbrückenská zoo je ideálním místem pro rodinný výlet. Setkáte se zde s více než 1000 zvířaty a můžete si prohlédnout celkem 160 druhů. Mimo jiné zde najdete slony, lvy, pandy a mnoho dalších zvířat z celého světa. Zoo se také aktivně podílí na ochraně ohrožených druhů a je součástí mezinárodních programů na jejich záchranu.

Počasí Saarbrucken

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Saarbrucken

K cestě do destinace Saarbrucken lze využít 1 letiště.

Saarbrucken - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz