Saint Peter Port - Castle Cornet, Guernsey

Prodloužený víkend Saint Peter Port

Plánujete prodloužený víkend do destinace Saint Peter Port? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Saint Peter Port

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Saint Peter Port na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například La Vallette Underground Military Museum, Saumarez Park, Town Church a mnoho dalších. Saint Peter Port se nachází ve státě Guernsey přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Saint Peter Port je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
GuernseyGuernsey

Rychlý přehled

Stát
Guernsey
Letiště
1 letiště (GCI)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Saint Peter Port - 9 míst co vidět .

 • La Vallette Underground Military Museum
   

  La Vallette Underground Military Museum

  Podzemní vojenské muzeum La Vallette je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky historie. Nachází se v pevnosti, která sloužila jako obrana proti nájezdům nepřátel. V muzeu můžete vidět unikátní sbírku zbraní, uniform a dalšího vojenského vybavení. Prohlédněte si tajné prostory, kde se ukrývali vojáci během druhé světové války a objevte fascinující příběhy z minulosti.

 • Saumarez Park
   

  Saumarez Park

  Saumarez Park je krásný park v Saint Peter Portu na Guernsey. Tento park nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, včetně procházek, pikniků a hraní na hřišti. V parku se nachází také muzeum a zahrada s místními rostlinami. Saumarez Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí, které nabízí krásné výhledy na okolní krajinu.

 • Town Church
   

  Town Church

  Městský kostel v Saint Peter Port na Guernseyi je jednou z nejstarších a nejvýznamnějších památek ostrova. Kostel je obklopen historickými budovami a úzkými uličkami, což vytváří nezapomenutelnou atmosféru. Uvnitř se nachází mnoho cenných uměleckých děl a relikvií. Navštivte tento kostel a objevte historii Guernseye a jeho kultury.

 • Vale Castle
   

  Vale Castle

  Vale Castle, který se nachází na Guernsey, je perfektní pro milovníky historie. Tento středověký hrad byl postaven v 14. století a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Prozkoumejte zbytky hradu a přemýšlejte o jeho historii, která sahá až do doby Vikingů. Vale Castle je skvělým místem pro odpočinek a prozkoumání krásného ostrova Guernsey.

 • Castle Cornet
   

  Castle Cornet

  Castle Cornet je impozantní pevnost na ostrově Guernsey. Toto historické místo nabízí nádherný výhled na okolní moře a město Saint Peter Port. Pevnost byla postavena v 13. století a sloužila jako klíčová obrana proti invazím. Dnes se zde nachází muzeum a galerie, které ukazují historii ostrova. Navštivte tento unikátní kus historie a objevte kouzlo Guernseye.

Počasí Saint Peter Port

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Saint Peter Port

K cestě do destinace Saint Peter Port lze využít 1 letiště.

Saint Peter Port - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz