ubytování v Kodani

Kde se v Kodani ubytovat? Ubytování pro všechny rozpočty

Plánujete dovolenou v Kodani a hledáte, kde se ubytovat? Tipy na ubytování, kde se v Kodani levně a vhodně ubytovat.

Ubytování v Kodani

Kodaň je jedním z nejžádanějších cílů pro turisty, kteří hledají kombinaci historie s moderní architekturou a zajímavou atmosférou. Při hledání ubytování v Kodani je důležité vzít v úvahu různé čtvrtě a typy ubytování.

Nejlepší ubytování v Kodani

Kodaň nabízí široký výběr luxusních a výborně hodnocených hotelů s různými úrovněmi pohodlí, cenou a lokalitami. Zde je několik hotelů, které jsou považovány za nejlepší v Kodani:

71 Nyhavn Hotel: V přístavní oblasti Nyhavn s malebnými výhledy na kanál. Kombinace historické atmosféry s moderním komfortem, stylové pokoje. Přátelský personál, blízkost restaurací a kaváren.

Nobis Hotel Copenhagen: Centrální lokalita v blízkosti hlavních atrakcí a nákupních oblastí. Moderní design, pohodlné pokoje, vysoce hodnocený restaurační zážitek. Wellness centrum a fitness, výborná dostupnost.

Wakeup Copenhagen: Centrální lokalita poblíž hlavního nádraží. Moderní a stylový design, dostupné ceny. Výborná dopravní dostupnost, ideální pro cestovatele s omezeným rozpočtem.

Hotel Kong Arthur: Klidná čtvrť v blízkosti jezera Peblinge Sø. Přátelský hotel s pohodlnými pokoji, wellness centrum, a více. Restaurace s nordickou kuchyní, lázeňské procedury.

Hotel Skt Petri: Hotel Skt Petri se nachází v centru Kodaně, v blízkosti mnoha turistických atrakcí, nákupních oblastí a kulturních památek. Jedná se o luxusní hotel s elegantním designem, který kombinuje moderní prvky s historickým šarmem. Hotel Skt Petri obvykle hostí vyhlášené restaurace a bary, kde si hosté mohou vychutnat gastronomické zážitky a kvalitní nápoje.

kodan-ubytovani1

Cenově dostupné ubytovaní v Kodani

Cenově dostupné ubytování v Kodani může být v několika formách, včetně hostelů, levných hotelů nebo Airbnb. Zde jsou některé možnosti:

City Hotel Nebo: Hotel v centru s cenově dostupnými pokoji a jednoduchým ubytováním. V blízkosti hlavního nádraží.

Generator Copenhagen: Moderní hostel ve čtvrti Indre By s cenově dostupnými pokoji a společnými prostory. Nabízí sociální atmosféru a dostupné ceny.

Wakeup Copenhagen: Centrální hotel s moderním designem a cenově dostupnými pokoji. Skvělá volba pro cestovatele s omezeným rozpočtem.
Copenhagen Downtown Hostel: Hostel v centru města s dostupnými cenami a různými možnostmi ubytování. Blízko k hlavním turistickým atrakcím.

Danhostel Copenhagen City: Moderní hostel s výhledem na přístav s cenově dostupnými pokoji a ubytováním. V blízkosti turistických atrakcí.

Při hledání cenově dostupného ubytování si vždy ověřte recenze a hodnocení ostatních hostů, abyste získali přesný obraz o kvalitě a pohodlí.

kodan-ubytovani3

Ubytování v centru Kodaně

V Kodani najdete několik hotelů v centru města, které nabízejí pohodlné ubytování v blízkosti hlavních atrakcí a kulturních památek. Zde je několik doporučení na hotely v centru Kodaně:

Copenhagen Admiral Hotel: Elegantní čtyřhvězdičkový hotel. Nachází se v centru Kodaně, v historickém přístavu Nyhavn. Má výhodnou polohu v blízkosti turistických atrakcí, restaurací a obchodů. Nabízí široký výběr pokojů a apartmánů, včetně některých s výhledem na přístav nebo do vnitrozemí.
25hours Hotel Indre By: Designový 4-hvězdičkový hotel v centru města. Zámek Rosenborg je 600 metrů od hotelu. Nabízí fitness centrum a pokoje s klimatizací, s vlastní koupelnou a s bezplatným Wi-Fi. Tento hotel má terasu a výhled na město.

The Square: Moderní čtyřhvězdičkový hotel přímo na náměstí Rådhuspladsen.Výborná dostupnost k hlavním turistickým atrakcím.

Wakeup Copenhagen: Centrální hotel s moderním designem a dostupnými cenami. Výborná volba pro cestovatele s omezeným rozpočtem.

Ibsens Hotel: Designový hotel v bohémské čtvrti Nørrebro. Příjemná atmosféra a pohodlné ubytování.

Při výběru hotelu záleží na vašich preferencích a rozpočtu. Doporučujeme prověřit aktuální recenze a hodnocení.

kodan-ubytovani1

V jaké čtvrti Kodaně se ubytovat?

V Kodani najdete několik různých čtvrtí, z nichž každá má své vlastní charakteristiky a atmosféru. Volba čtvrti závisí na vašich preferencích a účelu návštěvy. Zde jsou některé z hlavních čtvrtí v Kodani:

Indre By (Staré Město)

Historické jádro města s krásnou architekturou. Náchylné k návalu turistů, ale nabízí mnoho památek, obchodů a restaurací. Tato čtvrť je obklopena kanály a tvoří srdce dánské metropole. Mezi její významné body patří Královský palác Amalienborg, sídlo dánské královské rodiny, a Královský hrad Rosenborg, který uchovává bohatou sbírku dánských korunovačních klenotů. Procházka po Starém Městě nabízí pohled na náměstí Kongens Nytorv s elegantními kavárnami a obchody. Zdejší uličky jsou lemovány tradičními barvami fasád a historickými budovami, což vytváří autentickou atmosféru. Tato čtvrť také hostí oblíbený turistický cíl, Nyhavn, malebný přístav s pestrobarevnými domy, restauracemi a kavárnami. Nyhavn je ideálním místem na procházky kolem kanálů a na vychutnání si tradiční dánské kuchyně. Staré Město se pyšní také katedrálou Vor Frue Kirke a historickým kostelem Nikolaj, který byl přeměněn na umělecký prostor. Ubytování v Indre By

Vesterbro

Trendy čtvrť s bohémskou atmosférou. Plná kaváren, obchodů s vintage oblečením a uměleckých galerií. Vesterbro je jednou z nejživějších a nejmodernějších čtvrtí v Kodani. Tato čtvrť, která se rozkládá západně od centra města, prošla v posledních letech výraznou transformací a stala se oblíbeným místem pro cestovatele i místní obyvatele. Ulice jsou lemovány módními butiky, uměleckými galeriemi a moderními kavárnami. Čtvrť je domovem pro mnoho umělců, galerií a kulturních prostor. Nabízí pestrou nabídku výstav, koncertů a dalších kulturních událostí. Hlavní nákupní třída Vesterbrogade nabízí širokou škálu obchodů a obchodů s designovým zbožím. Vesterbro sousedí s Tivoli Gardens, jedním z nejstarších zábavních parků na světě, který je ideálním místem pro odpočinek a zábavu. Ubytování ve Vesterbro

Nørrebro

Mnoho kaváren, obchodů a hipsterská atmosféra. Domov pro uměleckou scénu a různé kulturní akce. Nørrebro je jednou z nejživějších a nejrozmanitějších čtvrtí v Kodani, nabízející energickou kombinaci multikulturní atmosféry, umělecké scény a bohémského ducha. V Nørrebro se setkávají moderní trendy s historickým dědictvím, což vytváří jedinečnou dynamiku. Na ulicích najdete vintage butiky, nezávislé galerie, hipsterské kavárny a různorodou nabídku restaurací s kuchyněmi z celého světa. Superkilen Park, vytvořený v spolupráci s umělci a designéry, je odrazem této čtvrti. Park je plný uměleckých instalací, které odrážejí mnoho kultur a etnických vlivů. Je to také oblíbené místo pro setkávání a odpočinek místních obyvatel. Studenterhuset je kultovním místem pro mladé a studenty, kde se konají koncerty, večírky a kulturní akce. Ubytování v Norrebro

Østerbro

Klidná a rodinná čtvrť s parky a elegantními obchody. Nabízí pohodové prostředí a je vhodná pro rodiny. Østerbro je elegantní a klidná čtvrť v Kodani, nacházející se na východě města. Čtvrť je oblíbená zejména mezi rodinami a mladými profesionály. Østerbro je známé svým klidným a bezpečným prostředím, což ji činí populární volbou pro ty, kteří hledají vyvážený životní styl v kombinaci s výhodami velkoměsta. Parky, jako je Fælledparken, jsou srdcem Østerbro a poskytují obyvatelům a návštěvníkům ideální místo pro odpočinek, sport a rekreační aktivity. Díky své výborné dostupnosti městskou dopravou je Østerbro ideálním místem pro ty, kteří chtějí být blízko centra města, ale přitom si užívat klidnější atmosféru. Ubytování v Osterbro

Christianshavn

Ostrovská čtvrť s kanály a malebnými uličkami. Domov pro svobodnou oblast Christiania. Christianshavn je malebná a unikátní čtvrť v Kodani, nacházející se na uměle vytvořeném ostrově mezi hlavním městem a ostrovem Amager. Tato historická část města je známá pro své kanály, malebné uličky a bohémskou atmosféru. Zdejší kultura a architektura odrážejí kombinaci historie a moderního životního stylu. Najdeme tu Frederiksholmskanalen, kanálová cesta je lemována historickými budovami a mosty, což poskytuje idylické prostředí pro procházky nebo plavby. Dále je domovem pro Christiania, svobodná komunita Christiania, autonomní oblast známá pro svůj nekonvenční životní styl a street art. A také kostel Vor Frelsers Kirke, barokní kostel s výjimečnou spirálovou věží, kterou lze stoupat až na vrchol pro panoramatický pohled na město. Ubytování v Christianshavnu

 
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz