AIRBNB: Drákulův hrad na jednu noc zdarma

Díky společnosti AIRBNB, můžete zažít Halloween v tak trochu v jiném stylu. Zažijte 31. října nezapomenutelnou noc na hr..

Díky společnosti AIRBNB, můžete zažít Halloween v tak trochu v jiném stylu. Zažijte 31. října nezapomenutelnou noc na hradě Bran v Transylvánii, který je známý jako ” Drákulův” hrad.  Ať už jste vášnivým fanouškem upířích legend nebo si jen chcete letošní Halloween užít ve velkém stylu, přihlašte se do soutěže a třeba se na Vás usměje štěstí!

Co proto musíte udělat? 

Stačí se přihlásit do soutěže od společnosti AIRBNB a to nejdéle do 26.10.(do půlnoci). Přihlásit se

Poté musíte co nejoriginálněji odpovědět na otázku : Co byste řekli Drákulovi, pokud byste měli tu čest se s ním setkat tváří v tvář?

Čeká na Vás večeře při svíčkách ve velké jídelně, kde večeřel sám Drákula, a aby to byl pravý zážitek, měkkou postel jen tak nenajdete. Ustálo budete mít luxusní rakvi.  Po probuzení na Vás čeká snídaně a východ slunce na hradní terase. Výhra je určena pro 2 osoby, proto s sebou můžete vzít například svoji drahou polovičku.

Hostitelem tohoto jedinečného zážitku bude praprasynovec autora  knihy  o Drákulovi. Provede Vás tajnými chodbami hradu a povypráví Vám spoustu příběhů.

A jak se tam dopravíte? Všechno nechte na Airbnb.  Tím, že vyhrajete pobyt, získáte zdarma letenku do Bukurešti a odtud pojedete koňským povozem až ke hradu Bran. Po cestě si budete moct vychutnat tajemnou a krásnou přírodu rumunské Transylvánie.

Přeji hodně štěstí!

Podívejte se také na další zajímavé ubytování, která stojí za návštěvu přes portál AIRBNB. Některá Vám vyrazí dech. Pokud plánujete cestu do zahraničí a chtěli byste využít AIRBNB. Pro nově registrované uživatele, získáte kredit 990 Kč na první rezervaci. Promo kód


Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz