cestování svoboda levné letenky cestovatel

5 tipů na prodloužený víkend

Abyste mohli poznávat nová místa, nemusíte si brát nijak extra dlouhou dovolenou. Ideální proto jsou např. svátky - kdy vyjde volno na pátek či pondělí.

Vyrazit pak můžete na prodloužený víkend od pátku do neděle či od soboty do pondělí.

Pokud využijete letenky od nízkonákladových leteckých společností, letenka vás vyjde levně. Pokud ji koupíte v dostatečném předstihu, často bude stát pár stovek. Pro vyhledání využijte vyhledávač eurovíkendů Flightics

A kam vlastně vyrazit? Máme pro vás pár tipů, kam se vyplatí zaletět.

Romantika v Paříži

Plavba po Seině, výhledy z Eifellovky, Lucemburské zahrady či prohlídka zámku Versailles i největší muzeum na světě Louvre. To vše neodmyslitelně patří k Pařiži.

Paris - eiffelova věž při západu slunce

Exotika na Kypru

 Nádherná příroda, milí lidé, krásné pláže a příznivé ceny. Relax na pláži nebo raději poznávání krás? Půjčte si auto a vydejte se do okolí.

Kypr

Gastronomický zážitek v Neapoli

Nejlepší pizza na světě, Tiramisu a káva na každém rohu. Až Vás omrzí místní speciality, můžete se vydat do slavných Pompejí nebo navštívit Perlu Středomoří - ostrov Capri.

Neapol - přístav

Dobrodružství v Amsterdamu

Amsterdamský květinový trh, uličky lásky a coffee shopy. Vydejte se do jedinečného města, kde na každém rohu narazíte na zajímavá muzea a útulné kavárny. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit romantickou plavbou po kanálech.

Skvělá atmosféra v Dublinu

Irské proslulé bary, živá hudba a Guiness. Atmosféra v Dublinu je každý pátek a v sobotu večer jedinečná. Program na víkend v Dublinu je tak jasný - přes den historické památky a přesun do jedné či více irských hospod.

dublin ha´penny brigde
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz