letadlo přistává na letišti

V květnu z Prahy do 39 destinací, v červnu až do 66

Během května bude z pražského letiště možné letět až do 39 různých destinací. K pravidelným linkám do evropských metropo..

Během května bude z pražského letiště možné letět až do 39 různých destinací. K pravidelným linkám do evropských metropolí (Amsterdam, Paříž, Curych, Moskva a Frankfurt), do dovolenkových destinací (Hurghada, Madeira či Kanárské ostrovy) a k pravidelným linkám na Blízký východ (Dubaj a Dauhá) přibudou další lákavé destinace.  Přehled destinací

V průběhu května budou obnoveny linky Smartwings do chorvatského Splitu, na ostrov Lanzarote, do Antalye, na řecký ostrov Kos, Krétu a na Korfu. Obnoví se také lety Českých aerolinií do Amsterdamu a na Island. 

Lety obnoví také společnost airBaltic z lotyšské Rigy a španělský Vueling z Barcelony. Ryanair na začátku května obnoví lety do Malagy, od 17. května pak do Marseille. Do Trapani bude létat od 18. května a do Madridu od 22. května.

Od června už bude nabídka rozmanitější, z Prahy se bude létat do více než 60 destinací. Obnoví se linky do Itálie - do Bologni, Pisy, Florencie, Bari a Pescary. V Chorvatsku bude možný Zadar, v Bulharsku pak Varna a Burgas. Ve Španělsku např. Valencie a Menorca. Dále se bude létat do Tirany, do Nice, na Maltu, na Kypr či do Ammánu. Letenky z Prahy

Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz