Blogy a novinky z letectví a o levném cestování - 2. strana

Tipy a rady, které ti zpříjemní cestovaní a ušetří peníze

Ryanair: 300 Kč sleva na letenku

Plánujete letět s Ryanairem do konce ledna 2017? Pokud ano, stačí si zařídit v jednoduchých krocích účet myRyanair a získáte tak slevu 300 Kč na letenku. Z Prahy můžete využít letenky do Bruselu, Dublinu, Milána, Říma, Londýnu a nově přidaný Liverpool. 

Oslavy roku 2016 ve světě

Podíváme se jak svět slavil příchod nového roku 2016. Nový rok oslavili nejdříve obyvatelé Samoi a Vánočního ostrova. Jako další oslavili nový rok Nový Zéland, Austrálie. Mezi posledními jsou pak obyvatelé na Tahiti či Honolulu.

To nejlepší z USA + tipy jak ušetřit

Spojené státy Americké mají nespočetné množství krásných míst, které stojí za to navštívit. Mezi přírodními krásami, mají svoji dominantu i města, která jsou v žebříčku nejnavštěvovanějších měst a touží je navštívit skoro každý. Podívejte se na 9 nejlepších míst v Americe.

O svátcích do zahraničí - přehled nejlevnějších letenek

Co se takhle vydat o svátcích do zahraničí? Podívejte se na přehled nejlevnějších letenek na svátky.

Jak se nejlevněji dopravit na Erasmus+

Erasmus+ se nezadržitelně blíží, stále nemáte koupenou letenku a netušíte jak se tam dopravit? Přinášíme Vám pár tipů jak snížit náklady na dopravu do Vašeho vysněného města. Doufáme, že Vám s tímto přehledem usnadníme hledání nejlevnější varianty.

WizzAir - zavazadla: podmínky přepravy zavazadel 2020

Dnes dopoledne ohlásil změnu podmínek přepravy zavazadel další low-costový dopravce, letecká společnost WizzAir. Nové zásady přepravy zavazadel jsou platné od 1.11.2018 a platí pro všechny cestující s vyjímkou těch, kteří si zakoupili letenku do dnešního dne. Jejich nová zavazadlová politika tak kopíruje leteckou společnost Ryanair.

Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz