levné cestování - stopover na letišti

Blogy a novinky z letectví a o levném cestování - 2. strana

Aktuality a novinky ze světa letectví. Magazín o letištích, leteckých společnostech a další zajímavosti ze zákulisí.
pláž na Filipínách

Top místa na Filipínách

20.08.2019

Dechberoucí příroda, neuvěřitelně milí lidé, skvostné pláže a mnoho dalšího najdete na Filipínách. Přidáváme přehled těch nejlepších míst, které byste neměli při návštěvě opomenout.

Hawaii - levné cestování

Top místa na Havaji + tipy jak ušetřit

04.08.2019

Pokud již máte zakoupenou letenku, máme pro Vás tipy, jak ušetřit na cestách po Havaji. A nejen to, dokonce i tipy na místa, která byste si neměli nechat ujít.

ubytování na pláži na Seychellách

Top 10 ubytování na Airbnb

02.04.2019

Podívejte na ubytování, která stojí za návštěvu přes portál AIRBNB.

letadlo při západu slunce

Nejdelší let na světě bez mezipřistání: 16 700 km a 18 hodin a 45 min

12.10.2018

Nejdelší komerční let na světě je let singapurských aerolinek číslo SQ21 z New Yorku (letiště Newark Liberty) do Singapuru (letiště Changi). Letadlo na cestě urazí 16 700 km a samotný let potrvá až 18 hodin a 45 minut. 

cestování bez cestovky

Cestování na vlastní pěst

12.09.2018

Dovolená bez cestovky? Stále Vás lákají levné letenky, ale ještě jste se nikdy neodhodlali letět na vlastní pěst? Přinášíme pár tipů, jak si složit vlastní dovolenou a být tak svým pánem času na cestách.

luxusní ubytování na Santorini v Řecku

75$ na ubytování zdarma!

03.11.2017

Na portálu Stayful.com si dneska můžete vybrat vánoční odměnu ve formě 75 dolarů na ubytovaní. Přihlaste se a získáte 25$. Poté přejděte na My Credits a zadejte níže promo kód SECRETSANTA a získáte dalších 50$. Celkem tedy 75 dolarů na ubytovaní.

destinations

Flightics: Unikátní vyhledávač letenek a tripů po Evropě

16.03.2017

Flightics je unikátní vyhledávač letenek, který mění způsob cestování po Evropě. Díky Flightics můžete procestovat více destinací, tzv. multi-city za skvělou cenu. Vyhledávač umožní zadat flexibilní termíny odletu (celý měsíc nebo sezónu) a požadovanou dobu v každé destinaci. 

pohled z okénka letadla - mraky

Procestuj svět: Studuj a cestuj zároveň

10.11.2016

Pokud jste stále studenti a máte rádi cestování, tento článek je rozhodně pro Vás. Říkáte si, že byste zase někam vyrazili? Zkusili jste Erasmus a rádi byste vyzkoušeli další programy? Přinášíme souhrn organizací a programů, které můžete využít a procestovat tak svět levně.

letadlo přistává na letišti

Ryanair: 300 Kč sleva na letenku

01.09.2016

Plánujete letět s Ryanairem do konce ledna 2017? Pokud ano, stačí si zařídit v jednoduchých krocích účet myRyanair a získáte tak slevu 300 Kč na letenku. Z Prahy můžete využít letenky do Bruselu, Dublinu, Milána, Říma, Londýnu a nově přidaný Liverpool. 

ohňostroj na nový rok v Bangkoku

Oslavy roku 2016 ve světě

01.01.2016

Podíváme se jak svět slavil příchod nového roku 2016. Nový rok oslavili nejdříve obyvatelé Samoi a Vánočního ostrova. Jako další oslavili nový rok Nový Zéland, Austrálie. Mezi posledními jsou pak obyvatelé na Tahiti či Honolulu.

národní park Yellowstone

To nejlepší z USA + tipy jak ušetřit

03.11.2015

Spojené státy Americké mají nespočetné množství krásných míst, které stojí za to navštívit. Mezi přírodními krásami, mají svoji dominantu i města, která jsou v žebříčku nejnavštěvovanějších měst a touží je navštívit skoro každý. Podívejte se na 9 nejlepších míst v Americe.

Paris - eiffelova věž při západu slunce

O svátcích do zahraničí - přehled nejlevnějších letenek

09.04.2015

Co se takhle vydat o svátcích do zahraničí? Podívejte se na přehled nejlevnějších letenek na svátky.

2. stránka z celkem 2
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz