Campbeltown - Springbank

Campbeltown - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 10 míst, které musíš určitě navštívit v Campbeltown.

Campbeltown - co musíš vidět

Campbeltown Heritage Centre
 

Campbeltown Heritage Centre

Campbeltown Heritage Centre je skvělým místem pro návštěvu, pokud chcete poznat historii Campbeltownu a jeho okolí. Nachází se v centru města a nabízí mnoho zajímavostí pro turisty. V muzeu se dozvíte o historii oblasti, tradicích a životě místních lidí. Vstupné je příznivé a vstup zdarma je pro děti do 12 let. Navštivte Campbeltown Heritage Centre a objevte krásy tohoto skvělého města na západě Skotska.

Machrihanish Seabird / Wildlife Observatory
 

Machrihanish Seabird / Wildlife Observatory

Machrihanish Seabird / Wildlife Observatory je skvělým místem pro pozorování místních ptáků a zvířat. Nachází se v krásné oblasti Campbeltown a nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky přírody je to ideální místo k návštěvě a prozkoumání. Přijďte a užijte si jedinečný zážitek z pozorování místních druhů zvířat a ptáků.

Mull of Kintyre Lighthouse
 

Mull of Kintyre Lighthouse

Maják Mull of Kintyre se nachází na jihozápadním pobřeží Skotska a nabízí nádherné výhledy na Atlantský oceán. Tento maják byl postaven v roce 1788 a dodnes slouží jako navigační bod pro lodě plující kolem Skotska. Pro milovníky přírody a historie je toto místo nezapomenutelný zážitek, který by si neměli nechat ujít.

Westport Beach Car Park
 

Westport Beach Car Park

Parkoviště na pláži Westport je ideálním výchozím bodem pro návštěvu této krásné pláže v Campbeltownu. Tento klidný a tichý kout Skotska nabízí nádherné výhledy na moře a okolní krajiny. Užijte si den plný slunce, písku a vodních radovánek, nebo prozkoumejte okolní oblasti a objevte další skvosty tohoto malebného regionu.

Campbeltown Picture House
 

Campbeltown Picture House

Campbeltown Picture House je historické kino v srdci města Campbeltown. Jeho krásná fasáda a elegantní interiér vás přenesou zpět do zlaté éry kinematografie. Navštivte toto místo a užijte si nezapomenutelný filmový zážitek v autentickém prostředí.

Springbank Distillery
 

Springbank Distillery

Navštivte destilerii Springbank v Campbeltownu a ochutnejte jedinečný skotský whisky. Destilerie je rodinný podnik s více než 180 letou historií a vyrábí se zde tradiční whisky ručně a bez umělých přísad. Prohlédněte si výrobu, ochutnejte whisky přímo z dubových sudů a nakupte si suvenýry v obchodě s destiláty.

St Columba's Chapel, Footprints, and Holy Well, Kintyre
 

St Columba's Chapel, Footprints, and Holy Well, Kintyre

Navštivte tuto starobylou kapli s úchvatným výhledem na Kintyre. V kapli najdete stopy po svatém Kolumbovi a můžete se pokropit vodou z pramene, která se prý léčí. Tento klidný a duchovní koutek je ideálním místem pro meditaci a relaxaci.

Linda McCartney Memorial Garden
 

Linda McCartney Memorial Garden

Linda McCartney Memorial Garden je krásné místo, které si zaslouží návštěvu při vašem pobytu v Campbeltownu. Zahrada je věnována památce slavné hudebnice a fotografa Lindy McCartney. Najdete zde mnoho květin a rostlin, které byly oblíbené Lindou, a také sochu, která připomíná její umělecké dílo. Pro milovníky hudby a přírody je to ideální místo na odpočinek a relaxaci.

Glen Scotia Distillery
 

Glen Scotia Distillery

Navštivte jednu z nejstarších destilerií v Campbeltownu a ochutnejte skotské whisky, která se zde vyrábí již od roku 1832. Prohlédněte si historické budovy a naučte se o procesu výroby této slavné whisky. Pokud máte rádi whisky, určitě neváhejte a vydejte se na prohlídku destilerie Glen Scotia.

Wilder Ways
 

Wilder Ways

Wilder Ways je ideální místo pro ty, kteří hledají dobrodružství v divočině. Nachází se v malebném městečku Campbeltown, kde můžete objevovat krásy Skotska. Vydejte se na procházku po divoké přírodě, vyzkoušejte jízdu na koni nebo si užijte výlet lodí po pobřeží. Ubytování v Wilder Ways je stylové a pohodlné, což z něj dělá ideální základnu pro objevování této krásné oblasti Skotska.

Mapa

⭐ Vše (10)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Campbeltown s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz