Doncaster - View from Cusworth Hall

Doncaster - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 13 míst, které musíš určitě navštívit v Doncaster.

Doncaster - co musíš vidět

Yorkshire Wildlife Park
 

Yorkshire Wildlife Park

Yorkshire Wildlife Park je ideálním místem pro milovníky zvířat. Park se nachází v Doncasteru a nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 400 zvířat z celého světa. Mezi největší atrakce patří safari procházka, kde se můžete projít mezi lvy a tygry. Děti budou nadšené z dětského hřiště a zážitkového parku. Navštivte Yorkshire Wildlife Park a užijte si nezapomenutelný zážitek!

Cusworth Hall
 

Cusworth Hall

Cusworth Hall je nádherným příkladem georgiánské architektury a nachází se v krásném parku. Interiér domu nabízí pohled do života bohaté rodiny, která zde žila. Můžete se projít zahradou, navštívit muzeum nebo si užít krásný piknik v parku. Cusworth Hall je skvělým místem pro všechny milovníky historie a architektury.

En:Conisbrough Castle
 

Conisbrough Castle

Conisbrough Castle je nádherný středověký hrad v Doncasteru. Zdejší historie sahá až do 11. století, kdy byl hrad postaven jako obranná pevnost. Dnes je zde možné procházet se po hradbách, navštívit věže a věžičky a prozkoumat zbytky zaniklého hradu. Vynikající místo pro milovníky historie a architektury.

Brodsworth Hall and Gardens
 

Brodsworth Hall and Gardens

Brodsworth Hall and Gardens jsou nádherným příkladem viktoriánského sídla s rozlehlými zahradami. Tento historický dům nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost nahlédnout do života bohatých viktoriánských rodin. Procházejte se po krásných zahradách, obdivujte květinové aranžmá a užijte si klidný odpočinek v této malebné lokalitě.

Tickhill Castle
 

Tickhill Castle

Tickhill Castle je nádherný hrad ležící v městečku Doncaster. Tento středověký hrad byl postaven v 11. století a nabízí návštěvníkům neuvěřitelné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte zříceniny hradu a přemýšlejte o jeho historii. Tickhill Castle je skvělým místem pro milovníky historie a středověkých památek. Navštivte ho a nechte se unést do minulosti.

Little John's Well
 

Little John's Well

Malý Janův pramen je tajemným zdrojem vody v Doncasteru. Podle legendy jej objevil a pojmenoval legendární střelec Malý Jan. Tento pramen je oblíbeným místem pro odpočinek a relaxaci. Voda z pramene je považována za zdravou a léčivou. Navštivte Malý Janův pramen a prožijte jedinečný zážitek v srdci Anglie.

South Yorkshire Aircraft Museum
 

South Yorkshire Aircraft Museum

Muzeum letadel v Jižním Yorkshiru je ideálním místem pro milovníky letadel. Najdete zde mnoho historických letadel, včetně letounů z druhé světové války. Muzeum nabízí prohlídky, které vás provedou historií letectví. Každý, kdo má zájem o letectví, by si měl toto muzeum určitě prohlédnout.

Placeholder image.
 

Potteric Carr Nature Reserve

Přírodní rezervace Potteric Carr je ideálním místem pro milovníky přírody. Nachází se v blízkosti města Doncaster a nabízí nádhernou přírodu a mnoho druhů zvířat. Tento klidný koutek je skvělý pro rodinné výlety a pro ty, kteří hledají odpočinek od rušného města. Nezapomeňte si vzít fotoaparát a zachytit nádherné scenérie a zvířata v přírodní rezervaci Potteric Carr.

The Point
 

The Point

The Point je moderní kulturní centrum v Doncasteru, které nabízí široké spektrum uměleckých a kulturních akcí. Tento multifunkční prostor hostí divadelní představení, koncerty, výstavy a workshopy. Díky svému umístění v centru města je snadno dostupný a je ideálním místem pro setkání s místními umělci a kulturou.

Brodsworth Hall
 

Brodsworth Hall

Brodsworth Hall je krásným příkladem viktoriánské architektury s nádhernými zahradami. Tento historický dům nabízí fascinující pohled do minulosti a ukazuje, jak žili bohatí lidé v 19. století. Interiér domu je plný krásných uměleckých děl a nábytku, které vás přenesou do jiné éry. Navštivte Brodsworth Hall a prožijte nezapomenutelnou cestu do minulosti.

Vulcan to The Sky Enterprises
 

Vulcan to The Sky Enterprises

Vulcan to The Sky Enterprises je nezapomenutelnou zastávkou pro milovníky letectví. Toto muzeum v Doncasteru vám nabídne pohled na jedinečný bombardér Avro Vulcan, který byl v provozu v 50. a 60. letech minulého století. Můžete si prohlédnout jeho kokpit a zjistit, jak se piloti v tomto stroji cítili. Zážitek, který vás nadchne i bez letu do oblak.

Walkers Nurseries & Garden Centre
 

Walkers Nurseries & Garden Centre

Walkers Nurseries & Garden Centre je ideálním místem pro milovníky zahrady. Najdete zde široký výběr rostlin, květin a zahradního nářadí. Navštivte toto místo a inspirujte se krásnými zahrádkami a zelení. Walkers Nurseries & Garden Centre je skvělým místem pro strávení odpoledne v příjemném prostředí a nakoupit si něco pro svou zahradu.

Doncaster Minster
 

Doncaster Minster

Doncaster Minster je impozantní gotická katedrála, která se nachází v centru města Doncaster. Katedrála byla postavena v 19. století a je známá svými vysokými věžemi a krásnými vitrážemi. Navštivte katedrálu a prohlédněte si její architekturu a historii. Vstup do katedrály je zdarma, ale vítáme jakoukoli dobrovolnou příspěvek na její údržbu.

Mapa

⭐ Vše (13)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Doncaster s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz