North Ronaldsay - Old water mill, North Ronaldsay. This undercut water mill was powered by the outflow from Hooking Loch.

North Ronaldsay - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 3 míst, které musíš určitě navštívit v North Ronaldsay.

North Ronaldsay - co musíš vidět

Lighthouse Visitor Centre
 

Lighthouse Visitor Centre

Pokud se vydáte na severní část ostrova North Ronaldsay, nenechte si ujít návštěvu centra návštěvníků majáku. Toto malebné místo nabízí nejen krásný výhled na okolní krajinu, ale také fascinující historii majáků. Dozvíte se zde, jak se majáky stavěly a jaký byl jejich význam pro lodě plující kolem skotského pobřeží. Určitě stojí za návštěvu!

Sanday Heritage Centre
 

Sanday Heritage Centre

Sanday Heritage Centre je skvělým místem pro objevování historie severního Skotska. Tento muzeum přináší fascinující pohled na život na ostrově North Ronaldsay. Vystavuje se zde mnoho artefaktů a informací o místní historii, včetně mnoha starých fotografií a dokumentů. Pokud hledáte autentický zážitek z kultury a historie, Sanday Heritage Centre je pro vás tou správnou volbou.

Quoyness Chambered Cairn
 

Quoyness Chambered Cairn

Quoyness Chambered Cairn je starobylá památka na ostrově North Ronaldsay. Toto neolitické místo bylo postaveno před více než 5000 lety a je jedním z nejstarších dochovaných kamenných hrobek v Británii. Cairn je tvořen obrovskými kameny, které byly přemístěny na místo a uspořádány do kruhu. Prozkoumejte historii a užijte si krásné výhledy na okolní krajiny.

Mapa

⭐ Vše (3)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci North Ronaldsay s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz