Ronne - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 4 míst, které musíš určitě navštívit v Ronne.

Ronne - co musíš vidět

Hammershus Castle Ruins
 

Hammershus Castle Ruins

Hammershus Castle Ruins v Ronne jsou pozůstatkem impozantního hradu, postaveného církví v roce 1200. Ruiny jsou dnes turistickou atrakcí a zároveň centrem výstav s modely. Toto místo je ideální pro milovníky historie a architektury, kteří si rádi prohlédnou pozůstatky středověkého hradu a dozvědí se více o jeho historii. Navštivte Hammershus Castle Ruins a prožijte fascinující výlet do minulosti.

Østerlars Kirke
 

Østerlars Kirke

Østerlarský kostel v Ronne je největším kulturním pokladem Dánska. Tento jednoduchý, bílý kostel byl postaven kolem roku 1150 a je největším kruhovým kostelem v zemi. Jeho architektura je jedinečná a fascinující. Kostel je velmi dobře zachovalý, což umožňuje návštěvníkům prozkoumat jeho historickou hodnotu. Pokud hledáte kulturní zážitek během svého pobytu na Bornholmu, návštěva tohoto kostela je tím pravým místem.

Bornholmertarnet
 

Bornholmertarnet

Ronne je největším městem na dánském ostrově Bornholmu. Jeho nejvýraznější památkou je Bornholmertarnet, což je věž s výhledem na město a okolní krajinu. Věž byla postavena v roce 1829 a sloužila jako pozorovatelna pro sledování lodí a ochranu před piráty. Dnes je otevřena pro veřejnost a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a přístav. Navštivte Bornholmertarnet a užijte si jedinečný pohled na Ronne.

Dueodde Fyr
 

Dueodde Fyr

Dueodde Fyr Dueodde Fyr, nejvyšší maják na Bornholmu, se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova. Maják byl postaven v roce 1962 a je otevřen pro veřejnost od května do září. Z vrcholu se nabízí krásný výhled na okolní krajiny a moře. V blízkosti majáku se nachází také krásná písečná pláž Dueodde, ideální pro koupání a opalování.

Mapa

⭐ Vše (4)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Ronne s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz