Ivalo - National road 91 in Ivalo, Inari, Finland

Ivalo - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 6 míst, které musíš určitě navštívit v Ivalo.

Ivalo - co musíš vidět

Karhunpesäkivi Rock
 

Karhunpesäkivi Rock

Ivalo je malé finské město, které se nachází v srdci Laponska. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v přírodě. Navštivte Karhunpesäkivi Rock, který se nachází v blízkosti města. Tento obří kámen se nachází na vrcholu kopce a nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Je to skvělé místo pro piknik nebo pro relaxaci v přírodě.

Kultahippu
 

Kultahippu

Arktické dobrodružství v Ivalu nabízí pobyt v hotelu Kultahippu. Tento útulný hotel se nachází na břehu řeky a nabízí saunu, útulný bar a noční klub, stejně jako rustikální restauraci. V blízkosti se nachází nádherná příroda a možnosti pro outdoorové aktivity jako jsou lyžování, jízda na saních tažených psy a pozorování polární záře. Zážitek, který si nenecháte ujít.

Ivalo Airport
 

Ivalo Airport

Malebné městečko Ivalo je obklopeno nádhernou přírodou a nabízí mnoho aktivit pro milovníky zimních sportů, jako je lyžování, snowboarding a snowmobiling. Kromě toho je Ivalo také ideálním výchozím bodem pro pozorování polární záře a prozkoumávání arktické krajiny. Ivalo Airport je hlavním letištěm v této oblasti a slouží jako brána do této krásné oblasti.

Wild Spirit Park
 

Wild Spirit Park

Wild Spirit Park v Ivalu je ideálním místem pro ty, kteří touží po kontaktu s divokou přírodou. Tento park nabízí nejen krásné výhledy na okolní krajinu, ale také možnost pozorování divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí. V parku se nachází také restaurace a ubytování, což umožňuje strávit zde více času a prozkoumat všechny krásy této oblasti. Wild Spirit Park je ideální pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří hledají dobrodružství v přírodě.

Club Nord - Safaris in Lapland
 

Club Nord - Safaris in Lapland

Club Nord nabízíunikátní zážitky, jako jsou safari na sněžných skútrech, psí spřežení nebo procházky na sněžnicích. V létě si můžete užít rybaření, turistiku nebo projížďky na kajaku. Club Nord je ideálním místem pro ty, kteří hledají nezapomenutelné zážitky v přírodě.

Extreme Huskies Ky
 

Extreme Huskies Ky

Extreme Huskies Ky nabízí nezapomenutelné zážitky v Ivalu. Tento rodinný podnik se specializuje na psí spřežení a nabízí různé zážitky, jako jsou projížďky na saních tažených psy, výlety do divočiny a mnoho dalšího. Pro milovníky zvířat a dobrodružství je toto místo nevynechatelná zastávka při návštěvě Ivalu.

Mapa

⭐ Vše (6)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Ivalo s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz