Alderney - Alderney - Fort Clonque.jpg

Alderney - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Alderney.

Alderney - co musíš vidět

Alderney
 

Alderney

Alderney je malý ostrov v Lamanšském průlivu, který nabízí nádhernou přírodu a klidné pláže. Pro milovníky historie je zde mnoho památek, včetně starobylých fortifikací a bunkrů z druhé světové války. Ostrov je také ideálním místem pro pozorování ptáků a pro rybaření. Užijte si odpočinkovou dovolenou na tomto malebném ostrově s bohatou historií.

Douglas Quay, Alderney
 

Douglas Quay, Alderney

Douglas Quay na ostrově Alderney je skvělým místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Tento přístav nabízí nádherný výhled na moře a přilehlé ostrovy. Můžete si zde užít procházku po nábřeží, navštívit místní restaurace a ochutnat místní speciality. Pokud hledáte místo k relaxaci, Douglas Quay je tou správnou volbou pro vás.

Alderney Railway
 

Alderney Railway

Prozkoumejte krásy ostrova Alderney z pohodlí historické železnice. Trasa vede přes kopce a údolí, nabízí úchvatné výhledy na ostrov a okolní moře. Vlak projíždí malebnými vesničkami a zastavuje u nejzajímavějších turistických atrakcí. Užijte si unikátní zážitek a objevte Alderney z jiného úhlu pohledu!

Val du Saou
 

Val du Saou

Val du Saou nabízí nádherné výhledy na ostrov Alderney a okolní moře. Tento malebný koutek je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v klidné atmosféře. Pro milovníky přírody je zde mnoho turistických tras, které vedou přes úchvatné scenérie. Navštivte Val du Saou a nechte se unést krásou tohoto místa, které vás okouzlí svým klidem a harmonií s přírodou.

Fort Doyle
 

Fort Doyle

Fort Doyle je historická pevnost na ostrově Alderney. Tato pevnost byla postavena v 19. století a byla součástí obranného systému proti invazi Francie. Dnes je Fort Doyle oblíbenou turistickou atrakcí díky svému historickému významu a nádhernému výhledu na okolní krajinu. Navštivte Fort Doyle a prozkoumejte jeho temné chodby a mohutné zdi, které poskytují útočiště pro návštěvníky z celého světa.

Visit Alderney
 

Visit Alderney

Alderney je malý ostrov s bohatou historií a nádhernými plážemi. Prozkoumejte starobylé pevnosti a nádherné výhledy na kanál La Manche. Užijte si slunce a koupání na krásných plážích a ochutnejte místní speciality v útulných restauracích. Navštivte Alderney a zažijte autentickou atmosféru tohoto kouzelného ostrova.

Clonque Bay Beach
 

Clonque Bay Beach

Pláž Clonque Bay na Alderney je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tato malá pláž s krásným pískem a tyrkysovým mořem nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Pokud hledáte klid a soukromí, tato pláž je pro vás tou správnou volbou. Užijte si slunce a krásnou atmosféru na této malebné pláži v srdci Kanálu La Manche.

Fort Corblets
 

Fort Corblets

Fort Corblets je historická pevnost na ostrově Alderney. Tato pevnost byla postavena v 19. století a sloužila k obraně ostrova. Dnes je možné navštívit tuto pevnost a prozkoumat její historii. Z pevnosti je také krásný výhled na okolní krajinu a pobřeží. Přijďte a prožijte jedinečnou atmosféru této historické památky!

The Odeon
 

The Odeon

The Odeon je historické kino na Alderney. S jeho dvěma sály a kapacitou 210 lidí, je to ideální místo pro sledování filmů a kulturních akcí. Kino bylo postaveno v roce 1912 a dodnes si zachovává svůj původní styl. Užijte si jedinečnou atmosféru a zážitek z návštěvy tohoto historického místa.

Mapa

⭐ Vše (9)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Alderney s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz