Saint Helier - Hermitage of Saint Helier in Saint Helier, Jersey

Saint Helier - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 14 míst, které musíš určitě navštívit v Saint Helier.

Saint Helier - co musíš vidět

La Corbière
 

La Corbière

La Corbière je majestátní maják v Saint Helier na ostrově Jersey. Tento historický maják byl postaven v roce 1874 a dodnes slouží jako významný navigační bod. Procházka podél útesů nabízí nádherný výhled na Atlantik a okolní krajinu. Navštivte toto místo a užijte si krásu přírody a historie.

Howard Davis Park
 

Howard Davis Park

Howard Davis Park je ideálním místem pro odpočinek v centru Saint Helier. Park nabízí krásné zelené prostranství s květinovými záhony a jezírkem. V létě se zde konají různé kulturní akce, jako jsou koncerty, divadelní představení nebo festivaly. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty a hřiště na kriket. Howard Davis Park je skvělým místem pro piknik s rodinou nebo pro romantickou procházku s partnerem.

The Botanic Gardens at Samarès Manor
 

The Botanic Gardens at Samarès Manor

Navštivte krásné botanické zahrady v Samarès Manor a ochutnejte atmosféru anglického venkova. Zahrady jsou plné exotických rostlin a květin, které se vám budou líbit. Obdivujte vodopády, rybníky a japonské zahrady. Toto místo je ideální pro odpočinek a procházku v přírodě. Užijte si krásné výhledy na Saint Helier a okolí.

googleusercontent.com
 

aMaizin! Adventure Park

aMaizin! Adventure Park je skvělým místem pro celou rodinu. Tento park nabízí mnoho zábavy a adrenalinových aktivit, jako jsou skluzavky, lanové překážky a mini-golf. Pro nejmenší návštěvníky je zde také dětské hřiště. Navštivte tento park a užijte si den plný zábavy a dobrodružství v srdci Saint Helieru.

Placeholder image.
 

Hamptonne Country Life Museum

Hamptonne Country Life Museum je fascinující muzeum o životě na venkově na Jersey. Nachází se v krásném prostředí se starými stodolami a domy, které ukazují, jak se žilo na Jersey v minulosti. Muzeum nabízí prohlídky s průvodcem, ukázkové dny a řadu akcí pro návštěvníky. Prozkoumejte historii Jersey a užijte si pohled do minulosti na Hamptonne Country Life Museum.

Mont Orgueil Castle
 

Mont Orgueil Castle

Hrad Mont Orgueil je jednou z nejvýznamnějších památek na ostrově Jersey. Tento hrad byl postaven ve 13. století a sloužil jako obrana proti francouzské invazi. Dnes je zde muzeum, které ukazuje historii ostrova a jeho vztah k Anglii a Francii. Navštivte hrad a prohlédněte si krásné výhledy na okolní krajinu a moře.

Jersey War Tunnels
 

Jersey War Tunnels

Jersey War Tunnels jsou nezapomenutelným zážitkem pro milovníky historie. Tyto tunely byly vyhloubeny během druhé světové války a sloužily jako úkryt pro německé vojáky. Nyní jsou tyto tunely muzeem, které přináší návštěvníkům poutavou interaktivní výstavu o válce a okupaci Jersey. Vstupné je velmi přijatelné a prohlídka je vhodná i pro rodiny s dětmi.

St Aubins Fort
 

St Aubins Fort

St Aubins Fort je historická pevnost nacházející se v Saint Helier na ostrově Jersey. Tato pevnost byla postavena v 16. století a sloužila jako obrana proti francouzským útokům. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, která nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a moře. Navštivte St Aubins Fort a prožijte nezapomenutelný zážitek z historie Jersey.

Elizabeth Castle
 

Elizabeth Castle

Elizabeth Castle je historická pevnost postavená na malém ostrově u pobřeží Saint Helier na Jersey. Pevnost byla postavena v 16. století a byla používána jako obrana proti invazím. Nyní je to oblíbená turistická atrakce, kde můžete prozkoumat historii ostrova a užít si krásné výhledy na okolní krajinu. Navštivte Elizabeth Castle a prožijte nezapomenutelný zážitek na Jersey.

St Brelade's Church
 

St Brelade's Church

Kostel svatého Brelada v Saint Helieru je nejstarší kostel na Jersey. Tento historický kostel je obklopen krásnými zahradami a hřbitovem. Uvnitř najdete nádherné vitráže a antické náhrobky. Kostel svatého Brelada je skvělým místem pro klidnou procházku a zároveň pro poznání historie Jersey.

Jersey Zoo
 

Jersey Zoo

Jersey Zoo, dříve známá jako Durrell Wildlife Conservation Trust, je domovem pro více než 1400 zvířat ze 130 druhů. Tento krásný park nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek a možnost vidět vzácná zvířata, jako jsou orangutani, gorily a lemury, v přirozeném prostředí. Jersey Zoo je ideálním místem pro rodinný výlet a zároveň podporuje ochranu ohrožených druhů po celém světě.

Les Jardins de la Mer
 

Les Jardins de la Mer

Les Jardins de la Mer jsou krásnými zahradami ležícími v srdci Saint Helier. Tento klidný a relaxační prostor nabízí nádherné výhledy na moře a okolní krajinu. Užijte si procházku mezi květinami a zelení, nebo se jen pohodlně usaďte a užívejte si klidné atmosféry. Les Jardins de la Mer jsou ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v srdci Jersey.

Mapa

⭐ Vše (14)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Saint Helier s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz