Oš - Памятник на площадке для игры в ордо в городе Ош

Oš - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 6 míst, které musíš určitě navštívit v Oš.

Oš - co musíš vidět

The tears of Mother – a memorial for the victims of June events of 2010
 

The tears of Mother – a memorial for the victims of June events of 2010

Navštivte památník obětem červnových událostí roku 2010 v Oši. Tento smutný památník připomíná oběti násilí, které se v této oblasti odehrály. Slzy matky jsou symbolickým vyjádřením ztráty a smutku. Navštivte tento památník a uctěte památku těch, kteří zemřeli v této tragédii.

Placeholder image.
 

Petrovsky Park

Petrovsky Park je krásným místem v Oši, které stojí za návštěvu. Tento park nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Můžete se projít po malebných cestičkách, obdivovat květinové záhony a odpočinout si na lavičkách. V parku se také nachází dětské hřiště a venkovní fitness centrum. Nezapomeňte si s sebou přinést piknikový koš a užít si odpoledne v přírodě!

Placeholder image.
 

Osh Animal Market

Oshský trh s domácími zvířaty je jedním z největších trhů tohoto druhu ve střední Asii. Zde se setkáte s místními pastevci, kteří prodávají kozy, ovce, krávy a koně. Trh je plný života a barvami, a navštívit ho je jedinečný zážitek. Pokud máte rádi autentické zážitky, je Oshský trh s domácími zvířaty pro vás tou správnou volbou.

Placeholder image.
 

Rabat Abdullakhan Mosque

Mešita Rabat Abdullakhan je jedním z nejvýznamnějších historických památek v Oši. Postavena byla v 16. století a dodnes je stále aktivním náboženským centrem. Její architektura je typická pro středověkou islámskou kulturu a její interiér je zdobený krásnými mozaikami a ornamenty. Navštivte tuto krásnou mešitu a objevte historickou a náboženskou stránku Kyrgyzstánu.

Placeholder image.
 

Lenin Statue

Pokud se chcete vrátit do minulosti a vidět sochu jednoho z nejvýznamnějších politiků 20. století, navštivte sochu Lenina v Oši. Tato impozantní socha se nachází v centru města a je svědkem historie. Užijte si krásné výhledy na město a okolní hory z tohoto historického místa.

Placeholder image.
 

Dom Babura

Dom Babura je malebná hora v Oši, Kyrgyzstánu. Vystoupejte na vrchol a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu. Hora je oblíbeným výletním místem pro turisty i místní obyvatele. Na vrcholu se nachází kamenný oltář, který slouží jako místo modliteb a obětování. Navštivte Dom Babura a objevte krásy Kyrgyzstánu!

Mapa

⭐ Vše (6)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Oš s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz