Lilongwe - Denkmal für Unabhängigkeitsführer und späteren ersten Staatspräsidenten von Malawi Dr. Hastings Kamuzu Banda in Lilongwe

Lilongwe - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Lilongwe.

Lilongwe - co musíš vidět

MALAWI - 2016/05/29: A Vervet monkey (Chlorocebus pygerythrus) in a tree in Liwonde National Park, Malawi. (Photo by Wolfgang Kaehler/LightRocket via Getty Images)
 

Lilongwe Wildlife Centre

Lilongwe Wildlife Centre je největší a nejstarší záchranářské centrum pro zvířata v Malawi. Centrum se zaměřuje na záchranu a rehabilitaci zvířat, která byla zraněna nebo zabavena při nelegálním obchodu. Návštěvníci se mohou podívat na zvířata jako jsou lvi, sloni, opice a krokodýli. Vstupné je pouze 5 dolarů a výtěžek jde na podporu centra.

World War I Memorial
 

World War I Memorial

Památník první světové války v Lilongwe je důležitou historickou památkou, která připomíná oběti této tragické události. Jeho impozantní architektura a umělecké detaily vás okouzlí. Navštivte tento památník a získejte hlubší porozumění historii Malawi a celého světa. Určitě stojí za návštěvu!

Kumbali Cultural Village
 

Kumbali Cultural Village

Kumbali Cultural Village je skvělým místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat místní kulturu a tradice Malawi. Navštivte tradiční vesnici, kde se dozvíte o způsobu života místních lidí a ochutnáte místní kuchyni. Procházejte se krásnou krajinou a užívejte si klid a pohodu. Kumbali Cultural Village je ideálním místem pro odpočinek a poznávání nových věcí.

Placeholder image.
 

Nature Sanctuary

Přírodní rezervace v Lilongwe je ideálním místem pro milovníky přírody. Tento krásný koutek nabízí návštěvníkům úžasnou příležitost k pozorování místní flóry a fauny. Vstup do rezervace je zdarma a vstřícní průvodci vám rádi poskytnou informace o místních druzích zvířat a rostlin. Navštivte tento skvělý kousek přírody a užijte si klid a pohodu daleko od ruchu města.

Maula Cathedral
 

Maula Cathedral

Katedrála v Maula je jedním z nejvýznamnějších historických památek v Lilongwe. Tato nádherná katedrála přitahuje turisty svým architektonickým stylem a krásou. Vstupte dovnitř a obdivujte krásné vitráže a sochy. Katedrála v Maula je skvělým místem pro klidnou procházku a užití si krásy tohoto historického místa. Navštivte ji a nechte se unést její atmosférou.

Parliament Building
 

Parliament Building

Parlamentní budova v Lilongwe je sídlem národního shromáždění Malawi. Tento impozantní komplex byl postaven v roce 1994 a je jedním z nejvýznamnějších symbolů moderního Malawi. Navštivte nádvoří, které zdobí sochy významných osobností z historie Malawi, a užijte si krásný výhled z terasy na hlavní město Lilongwe.

Four Seasons
 

Four Seasons

Four Seasons je luxusní hotel v srdci Lilongwe. Tento hotel nabízí prvotřídní ubytování a špičkové služby, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Vychutnejte si exkluzivní restaurace, wellness centrum a bazén. Four Seasons se nachází v blízkosti mnoha turistických atrakcí, jako je například Národní muzeum Malawi. Užijte si nezapomenutelný pobyt v tomto luxusním hotelu v srdci Lilongwe.

Kapingiri Farms
 

Kapingiri Farms

Kapingiri Farms je krásné zemědělské sídlo v Lilongwe, které nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek. Můžete se projít po rozlehlých polích a pozorovat, jak se zde pěstují různé druhy plodin. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ovoce a zeleninu přímo z farmy. Kapingiri Farms je ideálním místem pro odpočinek od rušného města a pro poznání místní kultury a zemědělského způsobu života.

FunCity Amusement Park
 

FunCity Amusement Park

FunCity Amusement Park je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Nachází se v srdci Lilongwe a nabízí spoustu zábavy a adrenalinových atrakcí. Odvážlivci si mohou vyzkoušet horskou dráhu nebo kolotoč, zatímco ti menší se mohou projet na ponících nebo si užít hry a soutěže. Vstupné je přijatelné a personál je velmi přátelský a ochotný. Určitě stojí za návštěvu při pobytu v Lilongwe.

Mapa

⭐ Vše (9)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Lilongwe s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz