As-Sawíra - Essaouira 116

As-Sawíra - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 16 míst, které musíš určitě navštívit v As-Sawíra.

As-Sawíra - co musíš vidět

Plage d'Essaouira
 

Plage d'Essaouira

Pláž Essaouira, známá také jako Essaouira Beach, se nachází v marockém městě As-Sawíra. Tato krásná pláž s bílým pískem a tyrkysovou vodou je ideálním místem pro koupání a opalování. Kromě toho nabízí také možnost procházek po pláži a sledování západu slunce. Essaouira Beach je skvělým místem k odpočinku a relaxaci v exotickém prostředí Maroka.

Essaouira Fishing Port
 

Essaouira Fishing Port

Essaouira je známá svým rybářským přístavem, kde se každý den prodávají čerstvé ryby. Navštivte tento malebný přístav a ochutnejte místní speciality. Prohlédněte si tradiční modré lodě, které se používají k rybolovu, a pozorujte místní rybáře při práci. Essaouira je také známá svými plážemi, kde si můžete užít slunce a moře.

Medina of Essaouira
 

Medina of Essaouira

Medina Essaouira je starobylé město, které se nachází na pobřeží Atlantského oceánu v Maroku. Proslavila se svým přístavem a krásnými bílými domy s modrými dveřmi a okny. V této historické části města najdete úzké uličky plné obchodů s řemeslnými výrobky, tradičními potravinami a místními památkami. Užijte si atmosféru starého Maroka v této malebné a romantické části As-Sawíry.

Dar Souiri
 

Dar Souiri

Dar Souiri je krásným a klidným útočištěm v srdci města As-Sawíra. Tento tradiční marocký dům nabízí návštěvníkům autentickou atmosféru a pohodlné ubytování. V blízkosti se nachází mnoho památek a obchodů, ale i klidné pláže a nádherné výhledy na moře. Užijte si jedinečný pobyt v Dar Souiri a objevte krásy As-Sawíry a jejího okolí.

Dar Sultan Palace
 

Dar Sultan Palace

Dar Sultan Palace je nádherný palác v As-Sawíře, který stojí za návštěvu. Tento palác je plný historie a luxusu, který byl kdysi domovem sultána. Nyní je otevřen pro veřejnost a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat jeho krásné zahrady a interiéry plné umění a řemesel. Pro milovníky historie a architektury je Dar Sultan Palace skvělou volbou pro návštěvu v As-Sawíře.

Bab Doukkala
 

Bab Doukkala

Bab Doukkala je jedním z nejvýznamnějších historických míst v As-Sawíra. Tento brána sloužila jako hlavní vchod do města a dodnes se zde nachází mnoho tradičních obchodů a řemeslných dílen. Pro milovníky historie a architektury je to nevynechatelná zastávka. Navštivte Bab Doukkala a prozkoumejte bohatou historii tohoto místa.

City Walls
 

City Walls

Procházka po městských hradbách v As-Sawíře je jedinečným zážitkem, který nesmíte minout. Tyto historické zdi obklopují město a nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte starobylé brány a věže, které se nacházejí na cestě. Navštivte městské hradby v As-Sawíře a prožijte nezapomenutelné dobrodružství.

Place Moulay Hassan
 

Place Moulay Hassan

Place Moulay Hassan je jedním z nejživějších míst v As-Sawíře. Tato náměstíčko je obklopeno kavárnami a restauracemi, kde si můžete vychutnat místní speciality. V noci se místo promění v centrum nočního života, kde se mísí zvuky hudby a smích místních. Place Moulay Hassan je také významným místem pro pořádání kulturních akcí a festivalů, které zde můžete zažít během své návštěvy As-Sawíry.

Skala de la Ville
 

Skala de la Ville

Skala de la Ville je jedním z nejkrásnějších výhledů na As-Sawíru. Tento úchvatný výhledový bod nabízí panoramatický výhled na celé město a okolní krajinu. Navštivte Skala de la Ville v době západu slunce a užijte si nezapomenutelný zážitek. Pokud hledáte jedinečné místo pro fotografování, Skala de la Ville je tím pravým místem pro vás.

Sidi Mohammed Ben Abdallah Museum
 

Sidi Mohammed Ben Abdallah Museum

Navštivte Muzeum Sidiho Muhammada Ben Abdallaha v As-Sawíra a objevte fascinující sbírku uměleckých děl a historických artefaktů. Muzeum se nachází v krásné historické budově a nabízí pohled do minulosti města. Uvidíte zde mnoho zajímavých exponátů, včetně tradičních oděvů, keramiky a nábytku. Muzeum je ideální pro milovníky kultury a historie.

Essaouira Fish Market
 

Essaouira Fish Market

Navštivte rybníkový trh v Essaouiru a ochutnejte čerstvé mořské plody. Tento trh nabízí nejen ryby, ale také různé druhy mořských plodů, jako jsou krabi, krevety a chobotnice. Nenechte si ujít autentickou atmosféru trhu a ochutnejte lahůdky připravené podle místních receptů. Rybníkový trh v Essaouiru je skvělým místem pro všechny milovníky mořských plodů.

Mogador Christian Cemetery
 

Mogador Christian Cemetery

Mogador Christian Cemetery je historické místo nacházející se v As-Sawíře. Tento hřbitov byl založen v 18. století a je domovem mnoha starých hrobů a náhrobků. Pro milovníky historie a architektury je to fascinující místo k návštěvě. Navštivte tento klidný a pietní hřbitov a uctěte památku zde pohřbených.

Synagogue Slat Lkahal
 

Synagogue Slat Lkahal

Navštivte krásnou synagogu Slat Lkahal v As-Sawíra a prohlédněte si jednu z nejvýznamnějších památek židovské kultury v této oblasti. Synagoga je bohatě zdobená a nabízí nádherný pohled na okolní krajinu. Přijďte se podívat na toto historické místo a prožijte nezapomenutelný zážitek plný kultury a historie.

Placeholder image.
 

Simon Attias Synagogue

Synagoga Simona Attiase se nachází v marockém městě As-Sawíra. Tato krásná synagoga je důležitým kulturním a náboženským centrem pro místní židovskou komunitu. Interiér synagogy je zdobený nádhernými mozaikami a uměleckými díly. Navštivte tuto historickou památku a prohlédněte si jedinečnou architekturu a kulturu Maroka.

Sqala du Port d'Essaouira
 

Sqala du Port d'Essaouira

Sqala du Port d'Essaouira je historická pevnost na pobřeží Atlantského oceánu v marockém městě As-Sawíra. Tato pevnost byla postavena v 18. století a sloužila jako obranná stavba. Dnes je to oblíbené místo pro turisty, kteří zde mohou obdivovat nádherný výhled na přístav a moře. Navštivte tuto památku a prožijte kousek marocké historie na vlastní kůži.

Mapa

⭐ Vše (16)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci As-Sawíra s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz