Oujda - 9 míst co vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Oujda.

Oujda - co musíš vidět

Placeholder image.
 

Parc Lalla Aicha

Parc Lalla Aicha je krásný park v centru města Oujda. Nabízí klidné místo pro odpočinek a relaxaci, obklopené zelení a květinami. Park je pojmenován po marocké princezně Lalla Aicha a je oblíbeným místem pro procházky a pikniky. Navštivte tento park a užijte si pohodu v srdci města Oujda.

Placeholder image.
 

SIDI MAAFA Forest

Les SIDI MAAFA je krásný les v blízkosti města Oujda. Tento les je ideálním místem pro pikniky, procházky a relaxaci. Les je plný zvířat a rostlin, které jsou typické pro region. Navštivte Les SIDI MAAFA a užijte si krásnou přírodu a klidný odpočinek od rušného města.

Placeholder image.
 

Parc Écologique d'Oujda

Parc Écologique d'Oujda je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v přírodě. Tento park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je domovem pro mnoho druhů zvířat a rostlin. Procházejte se po stezkách, pozorujte ptáky a užijte si klidný den v přírodě. Park je otevřený celý týden a vstup je zdarma.

Placeholder image.
 

Sidi Yahya Park

Sidi Yahya Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Oujdě. Park se nachází v blízkosti centra města a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Procházka podél zelených alejí a květinových záhonů je skvělým způsobem, jak si užít přírodní krásy Maroka. Sidi Yahya Park je také oblíbeným místem pro pikniky a rodinné výlety.

Placeholder image.
 

Parc Lalla Meriem

Parc Lalla Meriem je nádherný park v centru města Oujda. Tento park nabízí klidné a příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci. Procházky podél jezírka a mezi květinovými záhony jsou velmi oblíbené jak u místních obyvatel, tak i u turistů. Navštivte tento park a užijte si krásné okamžiky v přírodě.

Placeholder image.
 

les roses d'oujda Garden

Zahrada Les Roses d'Oujda je ideálním místem pro milovníky květin a zahrad. Tato nádherná zahrada nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek s mnoha druhy růží a jiných květin. Kromě toho, zahrada nabízí klidné a relaxační prostředí, které je ideální pro odpočinek a relaxaci. Navštivte Les Roses d'Oujda a nechte se unést krásou květin a nádherným prostředím této zahrady.

Placeholder image.
 

Place Jedah Oujda

Place Jedah Oujda je jedním z nejvýznamnějších míst v Oujdě. Tento náměstí nabízí mnoho kulturních akcí a je oblíbeným místem pro setkání místních obyvatel. Zdejší trhy jsou plné místních specialit a ručně vyráběných suvenýrů. Navštivte toto náměstí a zažijte atmosféru města Oujda na vlastní kůži!

Placeholder image.
 

Place de Lille à Oujda

Place de Lille v Oujdě je krásné náměstí, které je obklopeno historickými budovami a kavárnami. V centru náměstí se nachází fontána a socha, které dodávají místu romantickou atmosféru. Večer se náměstí rozsvítí a stane se místem, kde se místní setkávají a tráví společné chvíle. Pokud hledáte klidné místo v Oujdě, Place de Lille je tou správnou volbou.

Placeholder image.
 

Place saoura

Place Saoura je oblíbeným místem pro místní i turisty v Oujdě. Tato náměstí nabízí mnoho možností pro zábavu a relaxaci. Můžete si zde vychutnat místní kuchyni, navštívit trhy a nakupovat suvenýry. V noci se náměstí promění v živoucí centrum nočního života. Přijďte a užijte si atmosféru Maroka na Place Saoura v Oujdě!

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz