Nampula - Makhuwa children in Nampula, Mozambique

Nampula - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 4 míst, které musíš určitě navštívit v Nampula.

Nampula - co musíš vidět

Mozambique National Ethnographic Museum
 

Mozambique National Ethnographic Museum

Navštivte Národní etnografické muzeum Mosambiku a objevte fascinující historii a kulturu této africké země. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku tradičních uměleckých děl a řemesel, včetně keramiky, šperků a tkanin. Prozkoumejte také expozice věnované historii Mosambiku a jeho bohatému kulturnímu dědictví. Nechte se unést do světa Mosambiku a jeho fascinujících tradic a zvyklostí.

Catedral de Nossa Senhora da Fatima
 

Catedral de Nossa Senhora da Fatima

Katedrála Nossa Senhora da Fatima je nádhernou stavbou v srdci města Nampula. Tato katedrála se pyšní impozantním interiérem, který vás ohromí svou krásou a rozmanitostí. Navštivte tuto katedrálu a užijte si klidné a pohodové místo, které je ideální pro meditaci a relaxaci.

Placeholder image.
 

Musim

Návštěva Musimu je nezapomenutelným zážitkem. Tento fascinující městský komplex v Nampule nabízí zcela odlišnou kulturu a atmosféru než jakoukoliv jinou destinaci v Mozambiku. Objevte místní trhy, ochutnejte tradiční jídla a poznejte místní obyvatele. Musim je skutečným pokladem, který stojí za to objevit.

Placeholder image.
 

Ilha blue

Ilha blue je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci na břehu Indického oceánu. Tento malý ostrov nabízí nádherné pláže s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Můžete si zde užít šnorchlování, potápění nebo jen lenošení na pláži. Prozkoumejte okolní rybářské vesnice a ochutnejte místní kuchyni. Ilha blue je dokonalým útočištěm pro odpočinek od každodenního shonu.

Mapa

⭐ Vše (4)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Nampula s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz