Paderborn - Krämerstraße 10, Paderborn

Paderborn - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 13 míst, které musíš určitě navštívit v Paderborn.

Paderborn - co musíš vidět

Paderborn Cathedral
 

Paderborn Cathedral

Katedrála v Paderbornu je jedním z nejvýznamnějších památek města. Tato gotická katedrála je zasvěcena Panně Marii, sv. Liboriovi a sv. Kilianovi. Interiér katedrály zdobí umělecká díla a nádherné vitráže. Katedrála je místem klidu a zamyšlení, které stojí za návštěvu při pobytu v Paderbornu.

Heinz Nixdorf MuseumsForum
 

Heinz Nixdorf MuseumsForum

Heinz Nixdorf MuseumsForum v Paderbornu je největší muzeum počítačů na světě. Toto fascinující místo nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na historii a vývoj počítačů. Muzeum přináší řadu interaktivních výstav, které zahrnují vše od prvních počítačů až po moderní technologie. Je to skvělá volba pro technologické nadšence a rodiny s dětmi.

Pader
 

Pader

Pader je řeka protékající německým městem Paderborn. Její břehy lákají k procházkám a odpočinku v přírodě. Při procházce podél řeky můžete obdivovat historické budovy a mosty. V blízkosti řeky se nachází také mnoho kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Navštivte Pader a objevte krásy tohoto malebného města s řekou v jeho srdci.

Westfalen-Therme
 

Westfalen-Therme

Westfalen-Therme je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Tento moderní komplex nabízí širokou škálu wellness služeb, včetně sauny, termálních bazénů a masáží. Navštivte toto místo a užijte si klidný den plný zábavy a relaxace v jednom z nejlepších wellness center v Německu.

Schloss Neuhaus
 

Schloss Neuhaus

Schloss Neuhaus je impozantní barokní zámek ležící v nádherném parku. Tento zámek byl postaven v 16. století a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na historii. Interiéry zámku jsou plné uměleckých děl a historických artefaktů. Okolní park je ideálním místem pro procházky a relaxaci. Schloss Neuhaus je jednou z nejvýznamnějších památek v Paderbornu a určitě stojí za návštěvu.

Arminiuspark
 

Arminiuspark

Arminiuspark v Paderbornu je ideálním místem pro relaxaci a procházky v přírodě. Park nabízí krásné zelené plochy, květinové záhony a klidné rybníky. Pro sportovce je zde k dispozici víceúčelové hřiště a děti si mohou užít na dětských hřištích. Navštivte Arminiuspark a užijte si krásný den v přírodě!

Museum of the Archdiocese of Paderborn
 

Museum of the Archdiocese of Paderborn

Muzeum Arcidiecéze Paderborn je fascinujícím místem pro milovníky historie a umění. Nachází se v srdci města Paderborn a nabízí rozsáhlou sbírku uměleckých děl, relikvií a historických artefaktů. Prozkoumejte tuto jedinečnou sbírku a objevte fascinující příběhy, které se skrývají za každým vystaveným předmětem. Navštivte Muzeum Arcidiecéze Paderborn a prožijte nezapomenutelnou zážitkovou cestu do minulosti.

Marienplatz Paderborn
 

Marienplatz Paderborn

Marienplatz Paderborn je krásné náměstí v centru města, které nabízí mnoho historických památek a restaurací. Na náměstí se nachází gotická katedrála, radnice a mnoho dalších historických budov. V létě se zde konají různé kulturní akce a trhy. Navštivte Marienplatz Paderborn a prožijte kouzlo historie a městského života v Německu.

Museum in the Imperial Palace
 

Museum in the Imperial Palace

Muzeum v císařském paláci v Paderbornu nabízí fascinující pohled na historii města. V této krásné budově se nachází několik výstav, které ukazují historii a kulturu regionu. Vstupte do světa minulosti a objevte krásu a bohatství tohoto města. Muzeum v císařském paláci je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Paderbornu.

Marktkirche
 

Marktkirche

Marktkirche v Paderbornu je nádherným příkladem gotické architektury. Kostel byl postaven v 15. století a nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu. Uvnitř kostela najdete mnoho uměleckých děl a historických artefaktů. Navštivte tento krásný kostel a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci Paderbornu.

Bartholomew's Chapel
 

Bartholomew's Chapel

Kaple svatého Bartoloměje je krásnou sakrální stavbou v Paderbornu. Její historie sahá až do 12. století a je jedním z nejstarších kostelů v městě. Kaple je známá svou jedinečnou architekturou a je ideálním místem pro klidnou chvíli uprostřed rušného města. Navštivte tuto historickou památku a užijte si krásné pohledy na město z jejího okolí.

The Jesuit Church
 

The Jesuit Church

Jezuitský kostel v Paderbornu je nádhernou ukázkou barokní architektury. Kostel byl postaven v 17. století a je jedním z nejvýznamnějších historických památek města. Interiér je bohatě zdoben freskami a sochami a navštěvovateli nabízí klidnou atmosféru pro meditaci a modlitbu. Navštivte tento kostel a prožijte krásu baroka na vlastní kůži.

Mallinckrodthof
 

Mallinckrodthof

Mallinckrodthof je krásný zámeček v německém Paderbornu. Tento historický objekt pochází z 18. století a dnes slouží jako muzeum a kulturní centrum. Navštivte nádherné zahrady a parky, které obklopují zámeček, a užijte si krásný výhled na město. Mallinckrodthof je skvělým místem pro milovníky historie a architektury, kteří hledají klidné a krásné místo na odpočinek.

Mapa

⭐ Vše (13)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Paderborn s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz