Kano - This is an image of "African people at work" from

Kano - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 8 míst, které musíš určitě navštívit v Kano.

Kano - co musíš vidět

Placeholder image.
 

Emir's Palace

Navštivte Emirův palác v Kano a prozkoumejte bohatou historii Nigérie. Tento krásný palác byl postaven v 15. století a sloužil jako sídlo emirů, kteří vládli této oblasti. Obdivujte tradiční architekturu, barevné mozaiky a sochy, které zdobí palác. Prohlédněte si královské komnaty a zahrady, které jsou oázou klidu v rušném městě. Emirův palác je skvělým místem pro poznání kultury a historie Nigérie.

Dala Hill
 

Dala Hill

Dala Hill je malebné místo, které stojí za návštěvu při pobytu v Kano. Nachází se v těsné blízkosti města a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Můžete se projít po krásné přírodě, vyfotit se s tradičními stavbami nebo si jen tak odpočinout a užít si klidné atmosféry. Dala Hill je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají odpočinek od rušného města.

Kurmi Market
 

Kurmi Market

Tržiště Kurmi je největší tržiště v Nigérii a nabízí širokou škálu zboží, od potravin až po řemeslné výrobky a suvenýry. Je to skvělé místo pro nákupy a ochutnávání místních specialit. Navštivte toto tržiště a objevte barvy a vůně Nigérie.

Placeholder image.
 

Gidan Makama Museum Kano

Muzeum Gidan Makama v Kano je skvělou příležitostí k prozkoumání kultury a historie Nigérie. Nachází se v tradičním domě a nabízí návštěvníkům bohatou sbírku artefaktů a uměleckých děl. Muzeum ukazuje život a tradice místních lidí a jejich vliv na celou zemi. Pokud se zajímáte o africkou historii, toto muzeum určitě stojí za návštěvu.

Great Mosque of Kano
 

Great Mosque of Kano

Velká mešita v Kano je jednou z největších mešit v Nigérii. Její výstavní architektura a zdobení keramikou a mramorem jsou úchvatné. Mešita je otevřená pro návštěvníky v průběhu dne a nabízí pohled do islámského náboženství. Je to skvělé místo pro návštěvu pro turisty, kteří se zajímají o historii a kulturu Nigérie.

Placeholder image.
 

Nigerian Airforce Barracks

Pokud hledáte ubytování v Kano, Nigerian Airforce Barracks může být tou správnou volbou. Tento vojenský komplex nabízí moderní a bezpečné ubytování v klidné části města. Pokud máte rádi sport, můžete využít fitness centrum nebo tenisové kurty. V okolí najdete také řadu restaurací a obchodů. Ubytování v Nigerian Airforce Barracks je ideální pro ty, kteří hledají klidný a bezpečný pobyt v Kano.

Placeholder image.
 

Murtala Muhammed Library

Knihovna Murtaly Muhammada je skvělým místem pro milovníky literatury. Nachází se v Kano a nabízí široký výběr knih v angličtině a arabštině. Knihovna je pojmenována po nigerijském prezidentovi Murtalovi Muhammadovi a je symbolem rozvoje vzdělání v Nigérii. Navštivte knihovnu a objevte nové světy skrze knihy!

Placeholder image.
 

Gidan Makama Museum

Gidan Makama Museum v Kano je fascinující ukázka tradičního nigerijského života. Muzeum obsahuje rozsáhlou sbírku historických artefaktů a ukazuje bohatou historii oblasti. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout tradiční oblečení, zbraně, nástroje a mnoho dalšího. Pokud chcete poznat více o kultuře a historii Nigérie, Gidan Makama Museum je skvělým místem pro návštěvu.

Mapa

⭐ Vše (8)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Kano s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz