Burnt Pine - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 10 míst, které musíš určitě navštívit v Burnt Pine.

Burnt Pine - co musíš vidět

Hundred Acres Reserve
 

Hundred Acres Reserve

Hundred Acres Reserve je ideálním místem pro milovníky přírody a klidu. Tento krásný park se nachází v Burnt Pine a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Procházky po stezkách vás zavedou k průzračným potůčkům a malebným jezírkům. Hundred Acres Reserve je také domovem mnoha druhů zvířat a ptáků, kteří zde žijí v harmonii s přírodou.

Bounty Museum
 

Bounty Museum

Bounty Museum je fascinující muzeum, které přibližuje historii lodi Bounty a její slavnou plavbu. Navštivte toto muzeum, abyste se dozvěděli více o této neuvěřitelné výpravě a objevili artefakty, které byly zachráněny z Bounty. Muzeum se nachází v Burnt Pine a je jedním z nejvíce navštěvovaných míst na ostrově Norfolk. Určitě se sem vydejte během svého pobytu na ostrově.

Kingston UNESCO World Heritage Site
 

Kingston UNESCO World Heritage Site

Kingston UNESCO World Heritage Site je největší a nejstarší město na ostrově Norfolk. Jeho historické centrum je na seznamu UNESCO a nabízí návštěvníkům mnoho krásných budov a památek. Prozkoumejte historii ostrova v Kingston and Arthur's Vale Historic Area, kde se nachází muzeum a další historické budovy. Užijte si také krásné výhledy na ostrov z věže All Saints Church.

Burnt Pine
 

Burnt Pine

Burnt Pine je malebné městečko na ostrově Norfolk Island. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Pro milovníky přírody je zde mnoho krásných procházek a turistických tras, které vás zavedou do srdce ostrova. V centru města najdete tradiční obchody s řemeslnými výrobky a místními specialitami. Užijte si nádherný výhled na oceán a uvolněnou atmosféru Burnt Pine.

St Barnabas Chapel
 

St Barnabas Chapel

Kaple svatého Barnaby se nachází v městečku Burnt Pine na ostrově Norfolk. Tato malebná kaplička s kamennými zdmi a dřevěnými dveřmi je ideálním místem pro klidnou meditaci a ztišení. Navštivte tuto historickou památku a ochutnejte atmosféru ostrova Norfolk, který je plný krásných přírodních scenérií a fascinující historie.

Pinetree Tours
 

Pinetree Tours

Vydejte se na nezapomenutelnou cestu s Pinetree Tours na ostrově Norfolk. Prohlédněte si krásy této malebné oblasti a objevte fascinující historii. Zájezdy jsou k dispozici po celý rok a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Zarezervujte si svou cestu a zažijte nezapomenutelné dobrodružství s Pinetree Tours.

No 10 Quality Row House Museum
 

No 10 Quality Row House Museum

Muzeum domu No 10 Quality Row nabízí pohled do historie ostrova Norfolk. Tento malebný dům s bílou fasádou a okny s křídlovými dveřmi byl postaven v roce 1844 a zachován v původním stavu. Návštěvníci se mohou projít po historických místnostech a dozvědět se více o životě prvních osadníků na ostrově. Určitě stojí za návštěvu pro milovníky historie a architektury.

Norfolk Island National Park
 

Norfolk Island National Park

Národní park Norfolk Island nabízí úchvatné výhledy na oceán a nedotčenou přírodu. Můžete zde pozorovat mnoho endemických druhů rostlin a zvířat, jako jsou ptáci a motýli. Park také ukrývá historické památky, jako jsou staré vězení a vojenské pevnosti. Prozkoumejte krásy tohoto tichého ostrova a užijte si klidnou atmosféru, kterou nabízí jen málo míst na světě.

Placeholder image.
 

Fletcher’s Mutiny Cyclorama

Fletcherova vzpoura Cyclorama je fascinující umělecké dílo, které vám nabídne jedinečný pohled na historii ostrova Norfolk. Toto monumentální plátno vám ukáže dramatickou událost, která se odehrála na lodi Bounty v roce 1789. Přijďte si prohlédnout tuto nezapomenutelnou atrakci a objevte kus historie na vlastní oči.

Strawberry Fields & Hedge Maze
 

Strawberry Fields & Hedge Maze

Strawberry Fields & Hedge Maze jsou ideální pro rodinný výlet. Tento kouzelný labyrint a pole jahod se nachází v srdci Burnt Pine. Užijte si procházku mezi vysokými keři a najděte cestu ven. Poté si můžete vychutnat čerstvé jahody nebo si vyzkoušet tradiční bahamskou kuchyni v nedalekých restauracích. Strawberry Fields & Hedge Maze jsou zážitek, který si nenecháte ujít!

Mapa

⭐ Vše (10)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Burnt Pine s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz