Haugesund - Port w Haugesund

Haugesund - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 12 míst, které musíš určitě navštívit v Haugesund.

Haugesund - co musíš vidět

Haraldshaugen
 

Haraldshaugen

Haraldshaugen je památník věnovaný norskému králi Haraldovi Krásnovlasému, který zde byl pohřben. Tento památník je symbolem norského sjednocení a nezávislosti. Haraldshaugen se nachází v krásné přírodě nedaleko města Haugesund, které je známé pro své významné kulturní dědictví a je výchozím bodem pro objevování krás západního Norska.

Djupadalen
 

Djupadalen

Djupadalen je krásná přírodní oblast v norském Haugesundu. Toto údolí je obklopeno zelenými kopci a nabízí návštěvníkům nádherné výhledy na okolní krajinu. Procházky po Djupadalenu jsou oblíbené mezi turisty i místními obyvateli. Pokud hledáte klidnou a příjemnou atmosféru, Djupadalen je pro vás tou správnou volbou.

Karmoy Beaches
 

Karmoy Beaches

Pláže Karmoy jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Tyto pláže nabízejí úchvatné výhledy na moře a okolní krajinu. Koupání v čisté vodě moře je osvěžující a příjemné. Pro ty, kteří hledají více akce, jsou k dispozici různé vodní sporty. Pláže Karmoy jsou skvělým místem pro trávení volného času s rodinou a přáteli.

Nordvegen History Centre and Viking Settlement
 

Nordvegen History Centre and Viking Settlement

Navštivte Nordvegen History Centre and Viking Settlement a prohlédněte si vikingy a jejich život v norských fjordech. V muzeu se dozvíte o historii norských vikingů, jejich plavbách a obchodu. V rekonstruované vikingské osadě se můžete projít a uvidíte, jak vikingové žili a pracovali. Tuto atrakci by neměli vynechat milovníci historie a kultury.

Byparken
 

Byparken

Byparken je krásný park v centru Haugesundu. Tento park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v příjemné atmosféře. Zdejší zelené plochy, květinové záhony a fontány vás okouzlí svou krásou. Navštivte Byparken a užijte si klidnou chvíli v centru města. Ideální pro rodiny s dětmi a milovníky přírody.

Haugaland Zoo
 

Haugaland Zoo

Haugaland Zoo je skvělým místem pro zábavu s celou rodinou. Nachází se v krásné přírodě a nabízí mnoho možností k vidění zvířat a interakce s nimi. Vstupné je příznivé a peníze jsou investovány do péče o zvířata a jejich životní prostředí. Navštivte Haugaland Zoo a prožijte nezapomenutelné zážitky s vašimi blízkými.

Arquebus War History Museum
 

Arquebus War History Museum

Arquebus War History Museum v Haugesundu je fascinujícím průvodcem norskou válečnou historií. Skrze sbírky zbraní a artefaktů, včetně replik a originálů, získáte náhled na boje a konflikty, které formovaly Norsko. Zajímavé pro návštěvníky všech věkových kategorií, muzeum nabízí vzdělávací a zábavný zážitek pro každého.

Dokken Outdoor Museum
 

Dokken Outdoor Museum

Dokken Outdoor Museum je fascinující muzeum v norském Haugesundu. Toto muzeum vás zavede zpět v čase a ukáže vám, jak se žilo v minulosti. Sbírka zahrnuje staré domy, kde můžete vidět, jak se vařilo a žilo v minulosti. Dokken Outdoor Museum je ideální pro ty, kteří chtějí poznat norskou historii a kulturu.

Vangen
 

Vangen

Vangen je malebná část města Haugesund, která se nachází na pobřeží Norska. Tato oblast nabízí krásné výhledy na fjordy a okolní hory. Pro milovníky přírody je zde mnoho možností pro turistiku a cyklistiku. Vangen také hostí řadu kulturních akcí, jako jsou tradiční norské slavnosti a koncerty. Prozkoumejte tuto krásnou část Norska a zažijte nezapomenutelnou dovolenou!

Hagland Natural Park
 

Hagland Natural Park

Hagland Natural Park je skvělým místem pro milovníky přírody. Nachází se nedaleko města Haugesund a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Procházejte se po stezkách, pozorujte místní zvířata a užijte si klid a pohodu daleko od rušného města. Vstup do parku je zdarma a je otevřen po celý rok. Nezapomeňte si přinést piknikový koš a strávit den v příjemném prostředí přírody.

Vår Frelsers Church
 

Vår Frelsers Church

Kostel Našeho Spasitele je krásnou památkou v norském městě Haugesund. Tento kostel byl postaven v roce 1958 a je známý svou moderní architekturou. Interiér kostela je plný světla a prostoru, což vytváří klidnou a relaxační atmosféru. Navštivte tento krásný kostel a užijte si jeho jedinečnou atmosféru a klidnou náladu.

Mapa

⭐ Vše (12)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Haugesund s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz