Kristiansand - Fædrelandsvennen Office, Kristiansand

Kristiansand - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 20 míst, které musíš určitě navštívit v Kristiansand.

Kristiansand - co musíš vidět

Kristiansand Zoo and Amusement Park
 

Kristiansand Zoo and Amusement Park

Navštivte Kristiansand Zoo and Amusement Park a užijte si den plný zábavy a dobrodružství. Prozkoumejte rozmanité druhy zvířat a poznejte je zblízka. Vyzkoušejte si různé atrakce a zábavní parky, které vás určitě nezklamou. Kristiansand Zoo and Amusement Park je ideálním místem pro rodinný výlet, který si budete pamatovat navždy.

Kristiansand Cathedral
 

Kristiansand Cathedral

Katedrála v Kristiansandu je nádherným příkladem norské architektury. Je to největší katedrála v jižním Norsku a byla postavena v roce 1885. Katedrála je významnou součástí kulturního dědictví města a nabízí klidné místo k meditaci a modlitbě. Navštivte tuto krásnou katedrálu a objevte historii a kulturu Kristiansandu.

Kristiansand Cannon Museum
 

Kristiansand Cannon Museum

Muzeum děl Kristiansand je ideální pro všechny vojenské nadšence. Toto muzeum nabízí fascinující výstavu historických děl, která jsou prozkoumatelná a nabízí pohled do minulosti. Navštivte toto muzeum a získejte lepší představu o historii Kristiansandu.

Kristiansand Museum
 

Kristiansand Museum

Kristiansandské muzeum je skvělým místem pro poznání historie města a celé oblasti Vest-Agder. Muzeum nabízí návštěvníkům rozmanité exponáty a ukázky života v minulých stoletích. Mezi nejzajímavější patří historické domy, tradiční řemesla a zemědělské techniky. Prozkoumejte krásu norské kultury a historie v Kristiansandském muzeu!

Ravnedalen Park
 

Ravnedalen Park

Ravnedalen Park je nádherný park v Kristiansandu, který nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. V parku se nachází mnoho krásných květinových záhonů, jezírek a soch. Je to ideální místo pro pikniky a relaxaci, ale také pro kulturní akce, jako jsou koncerty a divadelní představení. Navštivte Ravnedalen Park a užijte si krásu norské přírody v srdci města!

Kilden konsert og teaterhus, Kristiansand
 

Kilden Performing Arts Centre

Kilden Performing Arts Centre v norském Kristiansandu je největším kulturním centrem v Norsku. S více než 1100 místy nabízí divákům širokou škálu představení od opery a baletu až po koncerty a divadelní hry. Moderní architektura budovy je inspirována norskou přírodou, což vytváří úchvatnou atmosféru. Navštivte Kilden a zažijte nezapomenutelné kulturní zážitky v srdci norského města Kristiansand.

Vågsbygd Church
 

Vågsbygd Church

Kostel Vågsbygd je krásnou církevní stavbou v Kristiansandu. Tento kostel se nachází v klidné části města a nabízí návštěvníkům klidný a mírumilovný zážitek. Interiér kostela je plný krásných detailů a uměleckých děl. Kostel Vågsbygd je skvělým místem pro klidné meditace a zastavení se v ruchu města.

Fredriksholm Fortress
 

Fredriksholm Fortress

Pevnost Fredriksholm je ideálním místem pro milovníky historie. Nachází se v blízkosti města Kristiansand a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Pevnost byla postavena v roce 1672 a sloužila jako obranná pevnost. Nyní je otevřena pro veřejnost a nabízí prohlídky, muzeum a další zajímavé aktivity. Navštivte Pevnost Fredriksholm a prožijte nezapomenutelný zážitek!

Christiansholm Fortress
 

Christiansholm Fortress

Kristiansandská pevnost Christiansholm byla postavena v roce 1672 na ochranu města před nájezdy nepřátel. Dnes slouží jako muzeum a turistická atrakce, nabízející nádherné výhledy na okolní krajinu. Přijďte navštívit tuto historickou pevnost a prozkoumat její tajemství a krásu.

Cardamom Town
 

Cardamom Town

Městečko Kardamom je skvělým místem pro návštěvu s rodinou. Toto malé městečko nabízí mnoho zábavy a zážitků pro všechny věkové kategorie. Můžete navštívit zdejší zábavní park nebo se projít po malebných uličkách a ochutnat místní speciality. Kardamom Town je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí norské přírody.

D / S Hestmanden
 

D / S Hestmanden

D / S Hestmanden je historická loď z roku 1911, která plula po norských vodách. Dnes slouží jako muzeum a nabízí poutavý pohled do minulosti. Loď je ukotvena v Kristiansandu a je to skvělá volba pro milovníky námořní historie. Prozkoumejte palubu a užijte si nádherný výhled na město a okolní krajinu. Navštivte D / S Hestmanden a prožijte jedinečnou cestu do minulosti!

City Train
 

City Train

Projděte se po městě Kristiansand a užijte si pohled na krásné památky a atrakce zvláštním způsobem - s městským vlakem. Vychutnejte si pohodlnou jízdu a uvidíte Muzeum umění Sørlandets a mnoho dalších zajímavostí. Ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří chtějí vidět město z jiné perspektivy.

Ravnedalen Naturpark
 

Ravnedalen Naturpark

Ravnedalen Naturpark je krásný park v norském městě Kristiansand. Obklopen horami a lesy, nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na okolní krajinu. Park je domovem mnoha druhů rostlin a zvířat, a také hostí řadu kulturních akcí a koncertů. Pro milovníky přírody a klidu je to ideální místo k odpočinku a relaxaci v srdci norské přírody.

Odderoya
 

Odderoya

Odderoya je malý ostrov v Kristiansandu, který nabízí krásné výhledy na moře a město. Ostrov je ideálním místem pro piknik nebo procházku podél pobřeží. Na Odderoyi se také nachází několik kulturních památek, jako například stará pevnost nebo maják. V létě se zde konají různé kulturní akce, jako například festivaly nebo koncerty. Navštivte Odderoyu a užijte si klid a krásu norského pobřeží.

Placeholder image.
 

Kristiansand Kunsthall

Kristiansand Kunsthall je nejvýznamnější galerií v Kristiansandu. Vystavuje díla norských i mezinárodních umělců a nabízí tak jedinečný pohled na současnou uměleckou scénu. Galerie se nachází v centru města a je snadno dostupná. Navštivte Kristiansand Kunsthall a nechte se okouzlit uměleckými díly, které zde můžete objevit.

Movik Fort
 

Movik Fort

Movik Fort je historická pevnost v Kristiansandu, která nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Pevnost byla postavena v roce 1672 a sloužila jako obrana proti útokům nepřátel. Návštěvníci mohou projít celou pevností a prozkoumat historii norské obrany. Movik Fort je ideální pro milovníky historie a krásného výhledu.

Otterdalsparken
 

Otterdalsparken

Otterdalsparken je krásný park v Kristiansandu, který nabízí klidné a příjemné prostředí pro odpočinek. Park je plný zeleně a květin, které vytvářejí nádhernou atmosféru. Navštivte tento park a užijte si krásné procházky nebo piknik s rodinou a přáteli. Otterdalsparken je skvělým místem pro relaxaci a prožití příjemného dne v přírodě.

Oddernes Church
 

Oddernes Church

Oddernes Church je historický kostel v norském městě Kristiansand. Kostel byl postaven v roce 1040 a je jednou z nejstarších staveb v regionu. Interiér kostela zdobí nádherné fresky a vitráže. Kostel se nachází v krásném okolí plném zeleně a je ideálním místem pro klidnou procházku nebo odpočinek v přírodě.

Placeholder image.
 

Galleri Bi-Z

Galleri Bi-Z v Kristiansandu je skvělým místem pro milovníky umění. V galerii najdete díla místních i mezinárodních umělců v různých stylech a formách, jako jsou malby, sochy a fotografie. Nenechte si ujít výstavy, které se pravidelně mění, a objevte nové talenty. Vstup do galerie je zdarma, takže se můžete těšit na skvělý zážitek bez nutnosti utrácet peníze.

Galleri Knapstad
 

Galleri Knapstad

Galleri Knapstad je umělecká galerie v norském městě Kristiansand. V galerii najdete díla místních i mezinárodních umělců, včetně obrazů, soch a instalací. Galerie se nachází v historické budově, která sama o sobě stojí za návštěvu. Pokud máte zájem o umění, neváhejte a navštivte tuto galerii, která vám nabídne jedinečný zážitek z norského umění a architektury.

Mapa

⭐ Vše (20)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Kristiansand s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz