Molde - Molde, Norway

Molde - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Molde.

Molde - co musíš vidět

Romsdal Museum
 

Romsdal Museum

Romsdalské muzeum v Molde je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii a kulturu norského regionu Romsdal. Muzeum nabízí návštěvníkům mnoho exponátů, včetně tradičních norských domů a lodí. Zajímavé výstavy a interaktivní prvky přináší historii k životu. Navštivte Romsdalské muzeum a prozkoumejte bohatou historii tohoto krásného regionu.

Molde Panorama
 

Molde Panorama

Molde Panorama nabízí úchvatné výhledy na norské fjordy a horizonty. Tento nádherný výhledový bod se nachází v centru města Molde a je oblíbeným místem pro fotografování a obdivování krásy norské přírody. Navštivte Molde Panorama a užijte si jedinečný zážitek z norského panoramatu.

Molde Cathedral
 

Molde Cathedral

Katedrála v Moldě je nádherným příkladem norské architektury. Postavena byla v roce 1957 a je jedním z nejvýznamnějších kostelů v kraji Romsdal. Její věže a okna zajišťují úchvatné výhledy na fjordy a hory v okolí. Katedrála je také důležitým kulturním centrem, kde se konají koncerty a další kulturní akce pro místní i turisty.

Jazzgutten
 

Jazzgutten

Jazzgutten v Molde je skvělým místem pro milovníky jazzové hudby. Tento klub je známý pro své skvělé koncerty a přátelskou atmosféru. Navštivte Jazzgutten a užijte si nezapomenutelný večer plný hudby a zábavy. Vstupné je přijatelné a dá se koupit na místě. Určitě nezapomeňte na svůj návštěvu v Molde zahrnout i Jazzgutten na svůj seznam míst k návštěvě.

Mountain trips in Romsdal
 

Mountain trips in Romsdal

Objevte krásy norských hor v oblasti Romsdal. Výlety nabízejí nádherné výhledy na fjordy a úchvatné přírodní scenérie. Pro milovníky turistiky je to ideální místo. Navštivte nejvyšší vrchol hory Romsdalshorn nebo se projděte po malebné vesnici Åndalsnes. Zážitky, které zde zažijete, vám zaručeně zůstanou v paměti. Vydejte se do norských hor a užijte si nezapomenutelný výlet!

Placeholder image.
 

The Royal Birch and the Peace Grove

Králík královský a Háj míru jsou krásná místa v Molde, která stojí za návštěvu. Háj míru je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci, zatímco Králík královský je jedním z nejkrásnějších stromů v Norsku. Procházka těmito místy nabídne nezapomenutelný zážitek a krásné výhledy. Navštivte Molde a objevte krásy norské přírody!

Veoya Island
 

Veoya Island

Veoya Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a krásnou přírodu. Nachází se nedaleko Molde a nabízí nádherné výhledy na fjordy a okolní hory. Můžete zde relaxovat na pláži, procházet se po ostrově a objevovat jeho tajemství nebo se vydat na výlet lodí. Pro milovníky outdoorových aktivit jsou k dispozici různé turistické trasy a cyklostezky. Navštivte Veoya Island a zažijte nezapomenutelné dobrodružství v norské přírodě.

AMFI Roseby
 

AMFI Roseby

AMFI Roseby je moderní nákupní centrum v centru Molde. Nabízí široký výběr značkových obchodů, restaurací a kaváren. Užijte si nákupy v příjemném prostředí a ochutnejte místní speciality. Pro milovníky kultury se v okolí nachází Muzeum Romsdals a Královské divadlo. AMFI Roseby je ideálním místem pro strávení odpoledne s rodinou nebo přáteli.

Moldebadet
 

Moldebadet

Moldebadet je skvělým místem pro relaxaci v Molde. Tento moderní komplex nabízí bazény s teplou vodou, tobogány a sauny. Pro ty, kteří hledají aktivnější zábavu, jsou k dispozici fitness centra a tělocvičny. Moldebadet je ideálním místem pro rodiny, páry a jednotlivce, kteří chtějí strávit příjemný den v Molde. Navštivte Moldebadet a užijte si zábavu a relaxaci v jednom!

Mapa

⭐ Vše (9)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Molde s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz