Patra

Patra - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Patra.

Patra - co musíš vidět

PATRAS CITY, ACHAIA, PELOPONNESE, GREECE- February 3, 2012.  .
1221513922
 

Archaeological Museum of Patras

Archeologické muzeum v Patře je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum přináší návštěvníkům pohled na dávnou minulost Řecka a jeho kulturu. Expozice je rozdělena do několika částí, včetně sbírek keramiky, soch a nápisů. Největší atrakcí muzea je sbírka římských mozaik, které jsou velmi dobře zachovalé. Navštivte toto muzeum a objevte tajemství minulosti Řecka!

Roman Odeon
 

Roman Odeon

Navštivte římské odeon v Patře a prožijte pocit, jakoby vás čas přenesl zpět do starověkého Říma. Tento historický amfiteátr byl postaven v 2. století a sloužil pro pořádání různých kulturních akcí. Dnes se zde můžete projít a obdivovat jeho architekturu a historii. Užijte si nezapomenutelný zážitek a získejte nové poznatky z římského období.

King George Ι Square (Patras)
 

King George Ι Square (Patras)

Náměstí krále Jiřího I. je centrálním prostorem města Patra. Toto nádherné náměstí je obklopeno historickými budovami, jako je například radnice. V noci je náměstí osvětleno a vytváří romantickou atmosféru. Pro turisty je to ideální místo pro relaxaci a užití si místní kultury a atmosféry.

Patras' South Park - Notio Parko Patras
 

Patras' South Park - Notio Parko Patras

Notio Parko Patras je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v srdci města Patra. Tento krásný park nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu a je plný zeleně, květin a soch. Procházka po parku je skvělou příležitostí k prozkoumání okolí a užití si klidu a pohody. Navštivte Notio Parko Patras a užijte si krásy Řecka v srdci města.

Rion-Antirion Bridge
 

Rion-Antirion Bridge

Most Rion-Antirion je technickým zázrakem, který spojuje pevninskou Řecko s poloostrovem Peloponnesos. Tento 2,2 kilometru dlouhý most je nejdelším visutým mostem na světě a nabízí nádherné výhledy na Korintský záliv a horu Parnas. Most byl otevřen v roce 2004 a stal se jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v Řecku.

Most Rio-Antirio
 

Most Rio-Antirio

Most Rio-Antirio je největší visutý most v Řecku a jedním z největších v Evropě. Propojuje pevninskou část Řecka s poloostrovem Peloponés. Most byl otevřen v roce 2004 a je 2,880 metrů dlouhý. Vychutnejte si nádherný výhled na moře a okolní krajinu při průjezdu přes most. Určitě stojí za to navštívit tento architektonický skvost.

Patras Castle
 

Patras Castle

Hrad Patras je jednou z nejvýznamnějších památek Řecka. Stavba byla postavena v 6. století a sloužila jako obrana proti nájezdům. Dnes můžete navštívit hrad a vychutnat si nádherné výhledy na město a okolní krajinu. Uvnitř hradu najdete muzeum s exponáty z řecké historie. Pokud se zajímáte o historii a architekturu, nesmíte si návštěvu hradu Patras nechat ujít.

Achaia Clauss
 

Achaia Clauss

Achaia Clauss je nejstarší vinařství v Řecku a nachází se v krásné oblasti Patry. Navštivte jejich vinice a ochutnejte vína, která jsou známá pro své vynikající kvality. Prohlédněte si historické sklepy a dozvězte se více o procesu výroby vína. Po návštěvě si můžete odnést několik lahví jako skvělou památku na tento unikátní zážitek.

Laser Tag Arena Patras
 

Laser Tag Arena Patras

Laser Tag Arena Patras je skvělým místem pro zábavu s přáteli a rodinou. V této moderní aréně se můžete vyřádit v adrenalinových hrách s laserovými zbraněmi. Prožijte nezapomenutelné chvíle v Patře a užijte si skvělé zážitky v Laser Tag Areně. Toto místo určitě stojí za návštěvu!

Mapa

⭐ Vše (9)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Patra s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz