Alava

Alava - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 8 míst, které musíš určitě navštívit v Alava.

Alava - co musíš vidět

Plaza Virgen Blanca
 

Plaza Virgen Blanca

Plaza Virgen Blanca je krásné náměstí v historickém centru Alavy. Toto místo je obklopené historickými budovami a plné kulturního dědictví. Náměstí je výchozím bodem pro procházky po městě a nabízí mnoho kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Navštivte Plaza Virgen Blanca a ochutnejte atmosféru tohoto krásného města.

Artium Museum
 

Artium Museum

Artium Museum je umělecké muzeum v Alavě. V muzeu najdete rozsáhlou sbírku moderního a současného umění, včetně děl španělských umělců. Muzeum je umístěno v moderní budově, která sama o sobě stojí za návštěvu. Vstupné je přijatelné a jistě stojí za to navštívit toto fascinující místo pro všechny milovníky umění.

Florida Park
 

Florida Park

Florida Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Alavě. Tento krásný park nabízí klidné procházky v přírodě a možnost pikniku s rodinou a přáteli. Park je dobře udržovaný a nabízí skvělé výhledy na okolní krajinu. Navštivte Florida Park a užijte si den plný klidu a pohody v přírodě.

Museo de Bellas Artes de Álava
 

Museo de Bellas Artes de Álava

Museo de Bellas Artes de Álava nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat bohatou sbírku umění. Expozice zahrnuje díla od renesance až po současnost a je zde možné vidět díla významných španělských umělců. Vstupné je přijatelné a umožňuje návštěvníkům prožít nezapomenutelný zážitek z umění v Alavě.

Santa Maria Katedrala
 

Santa Maria Katedrala

Katedrála Santa Maria je nejvýznamnějším kostelem v Alavě. Tato gotická stavba z 14. století je zasvěcena Panně Marii a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Uvnitř katedrály najdete mnoho uměleckých děl a historických artefaktů, včetně relikvií svatých. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prohlédněte si její architektonickou krásu a historickou hodnotu.

Plaza España
 

Plaza España

Plaza España je nádherné náměstí v Alavě, které láká turisty z celého světa. Toto impozantní náměstí je obklopeno historickými budovami a je ideálním místem pro procházku či posezení v kavárně. Užijte si nádherný výhled na město a uvidíte, proč je Plaza España tak oblíbená. Navštivte toto místo a zažijte kouzlo Alavy.

Fournier Karta Museoa - Museo Fournier de Naipes
 

Fournier Karta Museoa - Museo Fournier de Naipes

Fournier Karta Museoa je muzeum karet v baskickém městě Alava. Toto muzeum je domovem pro tisíce karet a her, které byly vyráběny v průběhu staletí. Návštěvníci mohou prozkoumat historii karet a zahrát si několik her. Muzeum je ideální pro milovníky karet a historie.

Vitoria's Green Ring
 

Vitoria's Green Ring

Zelený pás Vitorie je krásná přírodní oblast, která obklopuje město Alava. Tento okruh nabízí návštěvníkům neuvěřitelné výhledy na krajinu a mnoho možností pro turistiku a cyklistiku. Pro milovníky přírody je to ideální místo k relaxaci a odpočinku od rušného městského života. Nechte se unést krásou zeleného pásu Vitorie a užijte si nezapomenutelný pobyt v Alavě.

Mapa

⭐ Vše (8)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Alava s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz